Essential

Britské krmivo pro psy Essential prokazatelně napomáhá k mentální rovnováze psa, za což získalo nejedno ocenění. Toto vysoce kvalitní krmivo se skládá z vysokého podílu sušeného masa, lesních bobulí, semen a bylin, které jsou zpracovány při nízkých teplotách, aby si krmivo zachovalo perfektní výživové hodnoty. Celkové složení granulí simuluje ob...

Britské krmivo pro psy Essential prokazatelně napomáhá k mentální rovnováze psa, za což získalo nejedno ocenění. Toto vysoce kvalitní krmivo se skládá z vysokého podílu sušeného masa, lesních bobulí, semen a bylin, které jsou zpracovány při nízkých teplotách, aby si krmivo zachovalo perfektní výživové hodnoty. Celkové složení granulí simuluje obsah žaludku přirozené kořisti v divočině a díky jedinečné konzistenci dochází k jejich dokonalému rozžvýkání před polknutím.

Psí krmivo ESSENTIAL zajišťuje správnou hladinu cukrů v krvi, takže má pozitivní vliv na chování Vašeho psa. Tento princip optimalizace výchovy psa založený na přirozeném a vyváženém obsahu ingrediencí v potravě se nazývá BOF. Stimuluje instinkty a navozuje celkovou pohodu zvířete.

Zobrazit

Essential V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook