Kočky

Informace

Kočky

V naší nabídce naleznete kvalitní granule pro kočky, konzervy, pochoutky a pamlsky pro kočky, vitamíny pro kočky, škrabadla, odpočívadla , hračky pro kočky, misky (keramické, kovové, plastové), antiparazitika, potřeby pro pěstění (hřebeny, kartáče), kosmetiku pro kočky (šampony, odpuzovače), WC pro kočky, kočkolity (pískové, silikonové), přeprav...

V naší nabídce naleznete kvalitní granule pro kočky, konzervy, pochoutky a pamlsky pro kočky, vitamíny pro kočky, škrabadla, odpočívadla , hračky pro kočky, misky (keramické, kovové, plastové), antiparazitika, potřeby pro pěstění (hřebeny, kartáče), kosmetiku pro kočky (šampony, odpuzovače), WC pro kočky, kočkolity (pískové, silikonové), přepravky, a ostatní chovatelské potřeby pro kočky.

Zobrazit

Kočky Počet produktů: 316

Podkategorie

 • Granule pro kočky

  Granule pro kočky představují oblíbené a rozšířené krmivo, které není příliš drahé a je snadné na přípravu a skladování. Obsahují vyvážené množství všech potřebných látek, které kočky potřebují. S kvalitními granulemi zajistíte kočce dlouhý a plnohodnotný život, lesklou a zdravou srst, fungující klouby atd. Pokud preferujete konzervy, zkuste konzervy pro kočky, případně pamlsky pro kočky pro zpestření jídelníčku Váší kočky.

  Značky nabízených granulí pro kočky: Acana, Almo nature, Anka, Arion, Bosch, Bozita, Brit Care, Brit premium, Calibra, Clinivet, Eminent, Fitmin, Friskies, Happy Cat, Hill, Chicopee, Iams, Kitekat, Míca, Ontario, PRO Plan, Cat chow, Purina One, Royal Canin, Whiskas atd.)

 • Konzervy pro kočky

  Konzervy pro kočky představují vlhkou stravu, která je pro kočičí mazlíčky zpravidla velmi chutná, alespoň pokud vyberete kvalitní značku konzervy pro kočky. Konzervy obsahují mnoho vody, které umožní vaší kočce zároveň doplnění tekutin. Kvalitní konzervy mají i velkou koncentraci masa a je v nich vyvážené množství látek, které kočka potřebuje. Nevýhodou konzerv pro kočky je, že se kazí rychleji než granule. Nenechávejte proto kočce misku s konzervou k dispozici po celý den. Pokud své krmivo nesní, uchovejte ho v lednici. Ani v lednici by však konzervy pro kočky neměly být déle než tři dny. Vyzkoušejte také granule pro kočky nebo také vitamíny pro kočky.

 • Pamlsky pro kočky

  Pamlsky a pochoutky pro kočky - Kvalitní krmiva pro kočky mají vyvážený obsah všech látek, které zvířata potřebují. Teoreticky by to znamenalo, že je už nemusíte krmit ničím jiným. Ovšem všechny kočky mají rádi pamlsky, které pro ně představují určitý nadstandard. Chcete i vy svou kočku za něco pochválit, nebo jí dát najevo, že jí máte rádi? Darujte jí pamlsek, která jí udělá radost. Výběr pamlsků pro kočky je obrovský a zpravidla je vysoká i jejich kvalita. Odměňujte i Vy svou kočku vhodnými a chutnými pamlsky. NÁŠ TIP: V našem kamenném obchodě patří mezi nejprodávanější pamlsky sušená masa značky Brit a Whiskas polštářky (na čištění zubů, proti trichobezoárům, apod.)

  Vyzkoušejte i klasická krmiva jako jsou granule nebo konzervy pro kočky.

 • Vitamínové a minerální...

  Vitamínové a minerální doplňky pro kočky a koťata. Pro přehlednost je zboží rozděleno do kategoriíí dle způsobu použití.

  NÁŠ TIP: Shánítě přípravek od konkrétního výrobce? Použíjte ,,Filtr výrobců" v levé části eshopu.

 • Hračky pro kočky

  Hračky pro kočky jsou velmi zábavné a téměř okamžitě upoutají pozornost Vašeho miláčka.

 • Antiparazitika

  Antiparazitika a repelentní přípravky pro kočky slouží k odpuzování bodavého hmyzu, blech, klíšťat a jiných kožních parazitů. V naší nabídce naleznete antiparazitní obojky i šampony. Jako prevence je dobrá i základní údržba stavu srsti kočky, vše potřebné najdete v kategorii kartáře a hřebeny pro kočky.

 • Kosmetika pro kočky

  Nabízíme šampony pro kočky, pudry, desinfekce, odpuzovače, přípravky pro péči o oči a uši či zubyPro přehlednost je zboží rozděleno do kategoriíí dle způsobu použití.


  NÁŠ TIP: Shánítě přípravek od konkrétního výrobce? Použíjte ,,Filtr výrobců" v levé části eshopu.

 • Misky pro kočky

  V této kategorii naleznete nejen nerezové, plastové a keramické misky, ale také misky cestovní a automatická krmítka pro kočky.

 • Kartáče, hřebeny, nůžky

  Některé kočky si na údržbu srsti potrpí vybírejte z široké nabídky hřebnů a kartáčů pro kočky . Na úpravu drápků jsou vhodné nůžky, nebo kleště. Pro zdraví kočky jsou dobré i vitamíny a doplňky stravy.

 • Škrabadla , odpočívadla

  Pelíšky, škrabadla a odpočívadla pro kočky

  Většina kocourů či koček si rádi odpočnou v kvalitním pelíšku nebo se uvelebí na odpočívadle. Pelíšky pro kočky se vyrábí z různým materiálů a v četných provedeních. Pelíšek pro kočky nebo domeček pro kočky by měl být nedílnou součástí každé domácnosti, kde kočka bydlí. Škrabadla  a odpočívadla pro kočky slouží k obroušení drápků Vašeho miláčka a zároveň napomáhají tomu, aby Vám nelikvidoval škrábáním sedačku, či jiný nábytek. Nejčastěji se vyrábí z sisalu a zároveň jsou jejich relaxační plochy potažené plyšem.

  Jak vybrat správně škrabadlo a odpočívadlo pro kočky?

  Při výběru škrabadla nebo odpočívadla by měl chovatel dbát na věk, váhu a temperament kočky. Zároveň je vhodné zohlednit, prostor a prostředí, kde bude škrabadlo pro kočky umístěno, ježto může sloužit i jako dekorační doplněk ve Vašem bytě. Vhodnou chovatelskou pomůckou je kombinace domečku se škrabadlem. Váš miláček se bude cítit v pohodě a bezpečí jeho domova. S jeho novou hračkou se bude moci nejen zabavit, ale i škrábat si svoje drápy a tím si je obrušovat. Zamezíte tím poničení nábytku a když bude unavený, zaleze si do svého úkrytu.

  V našem kamenném obchodě, jsou nejprodávanějšími odpočívadly: HEDVIKA (díky skladné velikosti a nízké pořizovací ceně) a TAMARA (odpočívadlo obsahuje, stojánek, domek, a válcový úkryt).

 • Přepravky pro kočky

  Přepravky pro kočky slouží k snadnější a bezpečnější přepravě koček. Jsou vhodné zejména při cestování autem, nebo i k běžné návštěvě u veterináře.

 • Podestýlky - kočkolity

  Náplně do toalet pro kočky neboli kočkolity, by měli být vždy při ruce. Každá kočka upřednostňuje jiný druh kočkolitu (pískové, silikonové apod.) NÁŠ TIP: V Našem kamenném obchodě se zákazníkům nejvíce osvědčila silikonová podestýlka CatClin.

 • Toalety , lopatky

  Široká nabídka WC pro kočky a koťata. Naleznete zde toalety všech velikostí, tvarů a barev, které jsou na trhu. Dále nabízíme lopatky na čištění kočičích záchodů.

 • Dvířka pro kočky

  V dnešní době stále více majitelů psů, ale i koček řeší otázku bytových nebo venkovních dvířek. Dvířka nejen, že usnadňují zvířeti pohyb po domě nebo zahradě, ale také mohou pomoci Vám jako majitelům. Dvířka umožní zvířeti, aby se samo dostalo na místo, kde má vykonat svou potřebu, zamezí podrápání Vašich dveří apod.

 • Ostatní potřeby pro kočky

  Potřeby pro kočky - nabízíme přípravky ke snížení stresu u koček, tabulky apod.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 316 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 316 položek

Follow us on Facebook