Hospodářská zvířata

Zaměřujete se na chov drůbeže, králíků, prasat, skotu anebo ostatních hospodářských zvířat? Podpořte jejich spokojený život a dopřejte jim kvalitní krmivo. Věnujte jim stejnou starostlivou péči jako domácím mazlíčkům.

Pro bohatou produkci ovčí vlny, kravského nebo kozího mléka i vajec je potřeba hospodářským zvířatům pravidelně podávat kvalitní ...

Zaměřujete se na chov drůbeže, králíků, prasat, skotu anebo ostatních hospodářských zvířat? Podpořte jejich spokojený život a dopřejte jim kvalitní krmivo. Věnujte jim stejnou starostlivou péči jako domácím mazlíčkům.

Pro bohatou produkci ovčí vlny, kravského nebo kozího mléka i vajec je potřeba hospodářským zvířatům pravidelně podávat kvalitní krmné směsi a výživové doplňky. Standardní krmné směsi nejsou všemocné. Doplňte krmiva potřebnými vitamíny a nejrůznějšími druhy minerálů. Mají značný vliv na efektivitu chovu, zdravotní stav zvířat a tedy i na zdraví člověka. Obecně platí pravidlo – prevence je nejlevnější a nejefektivnější ochranou všech živých tvorů. Prevence je levnější než léčba.

Hospodářská zvířata potřebují dostatečnou péči pro svůj zdravý růst. Vyberte si vitamíny, minerální látky, přípravky proti kokcidioze, mléčné náhražky, přípravky obsahující protiprůjmové látky nebo přípravky proti množení patogenních bakterií.

Obohaťte zvířatům jídelníček a odměnou Vám bude jakostní domácí mléko, vejce, maso a podpora dalších užitných vlastností Vašeho chovu.

Zobrazit

Hospodářská zvířata Počet produktů: 275

Podkategorie

 • Drůbež

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky pro drůbež, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro nosnice, kuřata, brojlery, kachny, husy, krůty, holuby apod. NÁŠ TIP: Pokud Vaše nosnice nesou málo vajec, nebo mají jejich vejce slabé skořápky, doporučujeme Vám vitamínový Nutri Mix pro nosnice.

 • Králíci

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky pro králíky, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro králíky. Mezi nejprodávanější vitamínový doplńek patří Nutri Mix a Mikros pro králíky.

  NÁŠ TIP: Doporučujeme pravidelně používat Acidomid K jako prevenci proti kokcidióze.

 • Prasata

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky pro prasata a selata, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro všechny kategorie prasat. NÁŠ TIP: Jako minerální a vitamínový doplněk ke každé krmné dávce, doporučujeme Nutri Mix pro prasata a selata nebo Convit , který díky svému složení zlepšuje celkovou kondici a růst zvířat.

 • Skot

  V této kategorii naleznete vitamínové a minerální doplňky pro skot , přípravky na podporu metabolismu, pohybového aparátu a minerální lizy pro všechny kategorie skotu.

  Mezi nejprodávanější zboží patří Ketogel který je zdrojem pohotové energie a Progal (prebiotický přípravek pro přežvíkavce, je vhodný zejména při průjmových onemocněních).

 • Ostatní

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro více druhů zvířat, ale také pro ostatní hospodářská zvířata jako jsou ovce, kozy apod. Mezi nejoblíbenější zboží patří Česnekové teblety , Kombisol A, Kombisol AD3, Kombisol E, a ostatní Kombisoly.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 275 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 275 položek

Follow us on Facebook