Hospodářská zvířata

Předně nabízíme vitamínové a minerální doplňky pro hospodářská zvířata jako jsou ovce, kozy, prasata, skot, králíci, nosnice , kuřata, kachny, husy ale i poštovní holuby. V naší nabídce naleznete také preventivní připravky proti kokcidioze, mléčné náhražky , přípravky s obsahem protiprůjmových látek, a přípravky proti množení patogeních bakterií...

Předně nabízíme vitamínové a minerální doplňky pro hospodářská zvířata jako jsou ovce, kozy, prasata, skot, králíci, nosnice , kuřata, kachny, husy ale i poštovní holuby. V naší nabídce naleznete také preventivní připravky proti kokcidioze, mléčné náhražky , přípravky s obsahem protiprůjmových látek, a přípravky proti množení patogeních bakterií a plísní.

Zobrazit

Hospodářská zvířata Počet produktů: 147

Podkategorie

 • Drůbež

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky pro drůbež, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro nosnice, kuřata, brojlery, kachny, husy, krůty, holuby apod. NÁŠ TIP: Pokud Vaše nosnice nesou málo vajec, nebo mají jejich vejce slabé skořápky, doporučujeme Vám vitamínový Nutri Mix pro nosnice.

 • Králíci

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky pro králíky, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro králíky. Mezi nejprodávanější vitamínový doplńek patří Nutri Mix a Mikros pro králíky.

  NÁŠ TIP: Doporučujeme pravidelně používat Acidomid K jako prevenci proti kokcidióze.

 • Prasata

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky pro prasata a selata, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro všechny kategorie prasat. NÁŠ TIP: Jako minerální a vitamínový doplněk ke každé krmné dávce, doporučujeme Nutri Mix pro prasata a selata nebo Convit , který díky svému složení zlepšuje celkovou kondici a růst zvířat.

 • Skot

  V této kategorii naleznete vitamínové a minerální doplňky pro skot , přípravky na podporu metabolismu, pohybového aparátu a minerální lizy pro všechny kategorie skotu.

  Mezi nejprodávanější zboží patří Ketogel který je zdrojem pohotové energie a Progal (prebiotický přípravek pro přežvíkavce, je vhodný zejména při průjmových onemocněních).

 • Ostatní

  V této kategorii naleznete krmné směsi, vitamínové a minerální doplňky, přípravky na podporu metabolismu a pohybového aparátu pro více druhů zvířat, ale také pro ostatní hospodářská zvířata jako jsou ovce, kozy apod. Mezi nejoblíbenější zboží patří Česnekové teblety , Kombisol A, Kombisol AD3, Kombisol E, a ostatní Kombisoly.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 147 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 147 položek

Follow us on Facebook