Koně

Předně nabízíme krmiva pro koně v lehké a střední zátěži, vitamínové a minerální doplńky pro koně, minerální lizy, přípravky na podporu metabolismu, pohybového aparátu (Intenzivní kloubní výživa, regenerace pohybového aparátu), pamlsky pro koně a kosmetiku pro koně (např. podpora růstu a zkvalitnění kopytní rohoviny, zlepšení hojení ran apod.). ...

Předně nabízíme krmiva pro koně v lehké a střední zátěži, vitamínové a minerální doplńky pro koně, minerální lizy, přípravky na podporu metabolismu, pohybového aparátu (Intenzivní kloubní výživa, regenerace pohybového aparátu), pamlsky pro koně a kosmetiku pro koně (např. podpora růstu a zkvalitnění kopytní rohoviny, zlepšení hojení ran apod.). Pokud shánítě chovatelské potřeby pro koně, navštivte spřátelený web http://www.dreamhorse.cz/

Zobrazit

Koně Počet produktů: 156

Podkategorie

 • Krmivo pro koně

  Veškerá námi nabízená krmiva pro koně jsou osvědčená a kvalitní. Vybírejte krmivo tak, aby odpovídalo zátěži Vašeho koně.

 • Vitamíny pro koně

  Vitamíny a minerály pro koně, by měli být nedílnou součástí vyvážené krmné dávky dle kladených nároků na Vašeho koně. NÁŠ TIP: Dle našich zkušeností používají chovatelé koní vitamíny a minerály značky Nutri Horse a Equistro.

 • Podpora metabolismu

  Veškeré námi nabízené preparáty na podporu metabolismu neobsahují dopingové látky. NÁŠ TIP: Vřele doporučujeme výrobky značky Phytovet Horse. Jedná se o velmi účinné 100 % bylinné preparáty, které jsou schváleny ÚSKVBL ( Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv ).

  Mezi nejprodávanější zboží v této kategorii patří výrobk značky Equistro a Hippovit.

 • Podpora pohybového...

  Veškeré námi nabízené preparáty pro podporu pohybového aparátu neobsahují dopingové látky. Mezi oblíbené preparáty patří Colafit pro koně a doplňková krmiva Gelapony.

  NÁŠ TIP: 1.Sháníte kvalitní kloubní výživu pro Vašeho koně? Doporučujeme Vám kloubní výživy značky ALAVIS PRO KO (Alavis Dual, Alavis MSM , Alavis Triple ) které jsou u nás nejprodávanější.2 Vřele doporučujeme výrobky značky Phytovet Horse. Jedná se o velmi účinné 100 % bylinné preparáty, které jsou schváleny ÚSKVBL ( Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv ).

 • Pamlsky pro koně

  Pamlsky pro koně by při výcviku nebo vyjížďce neměli chybět. Mezi oblíbené pamlsky patří krokety s jablky, medem nebo mrkví. NÁŠ TIP: Doporučujeme pamlsek CANDIES HORSE , který můžete křoupat Vy i Váš koník.

 • Hojivá a ochranná...

  V této kategorii naleznete hygienickou, ochranou a hojivou kosmetiku pro koně, antiparazitika pro koně, repelenty pro koně, masti na kopyta apod. pro Vašeho koně. NÁŠ TIP: Mezi nejkvalitnější antiparazitika patří repelenty značky FARNAM, jsou účinné proti většině parazitům a nevypotí se.

 • Chovatelské potřeby

  V této kategorii naleznete potřeby pro pěstění Vašeho koně. Pokud shánítě chovatelské potřeby pro koně, navštivte spřátelené weby http://www.dreamhorse.cz/ nebo http://www.projezdce.cz/

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 156 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 156 položek

Follow us on Facebook