Psi

Filtr produktů

Výrobce
Podmínka

Informace

Psi

Aby byl váš pes vitální a aktivní, potřebuje mít v misce kvalitní krmivo a nezáleží na tom, jestli mu chcete dopřát šťavnaté masové konzervy nebo ho naučíte na výživné granule. Nezapomeňte ale ani na vitamíny a minerály pro správnou funkci orgánů, pevné kosti a krásnou srst! Chovatelské potřeby jako hřebeny, kartáče nebo kleštičky na drápky vám ...

Aby byl váš pes vitální a aktivní, potřebuje mít v misce kvalitní krmivo a nezáleží na tom, jestli mu chcete dopřát šťavnaté masové konzervy nebo ho naučíte na výživné granule. Nezapomeňte ale ani na vitamíny a minerály pro správnou funkci orgánů, pevné kosti a krásnou srst! Chovatelské potřeby jako hřebeny, kartáče nebo kleštičky na drápky vám pomohou pečovat o jeho vnější krásu.

Pro boj s blechami, obtížným hmyzem a jinými parazity nahlédněte do kategorie antiparazitika nebo kosmetika pro psy. Velkého vděku se také dočkáte, když svého čtyřnohého přítele za jeho psí kusy odměníte pamlsky.

Někdy je potřeba jeho temperament krotit. Bez obojku, vodítka nebo náhubku se těžko obejdete, a když je počasí pod psa, oblečky, svetry nebo pláštěnky také jistě přijdou vhod. Občas společně vyrazíte na cesty nebo za veterinářem, proto se podívejte také na naše potřeby do auta a přepravky.

Stejně jako vy, i pes si po dlouhém dni potřebuje odpočinout. Proto mu připravte měkký pelíšek nebo rovnou vlastní boudu

Zobrazit

Psi Počet produktů: 7099

Podkategorie

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 7099 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 7099 položek

Follow us on Facebook