Informace

Granule pro kočky

Granule pro kočky představují oblíbené a rozšířené krmivo, které není příliš drahé a je snadné na přípravu a skladování. Obsahují vyvážené množství všech potřebných látek, které kočky potřebují. S kvalitními granulemi zajistíte kočce dlouhý a plnohodnotný život, lesklou a zdravou srst, fungující klouby atd. Pokud preferujete konzervy, zkuste kon...

Granule pro kočky představují oblíbené a rozšířené krmivo, které není příliš drahé a je snadné na přípravu a skladování. Obsahují vyvážené množství všech potřebných látek, které kočky potřebují. S kvalitními granulemi zajistíte kočce dlouhý a plnohodnotný život, lesklou a zdravou srst, fungující klouby atd. Pokud preferujete konzervy, zkuste konzervy pro kočky, případně pamlsky pro kočky pro zpestření jídelníčku Váší kočky.

Značky nabízených granulí pro kočky: Acana, Almo nature, Anka, Arion, Bosch, Bozita, Brit Care, Brit premium, Calibra, Clinivet, Eminent, Fitmin, Friskies, Happy Cat, Hill, Chicopee, Iams, Kitekat, Míca, Ontario, PRO Plan, Cat chow, Purina One, Royal Canin, Whiskas atd.)

Zobrazit

Granule pro kočky Počet produktů: 595

Podkategorie

 • AATU

  AATU granule pro kočky.

 • Acana

  Granule Acana představuje krmivo pro kočky firmy Champion Petfoods, což je nejlepší kanadská značka krmiv. Acana produkty se vyrábí ze špičkových surovin. Jde o velmi kvalitní značku, která se zaměřuje na krmivo pro kočky všech velikostí i plemen. Najdete výrobky krmiv Acana vhodné pro koťata, dospělé kočky, ale i staré kočky. Značka Acana má pro vaše kočky roztříděné krmivo podle kvality.  Konkrétní druh volte podle velikosti a staří Vaší kočky.

 • Anka

  Granule ANKA pro kočky je tradiční dovozce extrudovaných granulovaných krmných směsí pro kočky  které Vám nabízí tu nejvyšší kvalitu kanadských výrobců. Krmné směsi podle originálních receptur splňují ta nejnáročnější veterinární a hygienická kriteria a atesty. Krmivo ANKA je vyráběna jen a pouze z vysoce kvalitních drůbežích produktů. ANKA jehněčí s rýží používá výhradně moučky, která odpovídá požadavkům Kanadské veterinární asociace (CVMA). Je naprostou samozřejmostí, že krmné směsi ANKA striktně vyhovují veškerým parametrům, požadavkům a nařízením České veterinární správy. Krmná směs se vyrábý ze surovin určených pro lidskou konzumaci.

 • Annamaet
 • APPLAWS

  Granule Applaws pro kočky.

 • Arden Grange

  Granule Arden Grange pro kočky.

 • Arion

  Granule Arion pro kočky - Kompletní krmný program pro každou fázi života Vašeho domácího mazlíčka.Tato produktová řada je cílena na chovatele, pro které je zdraví a dobrý stav domácího zvířete na nejvyšším místě. Všechny složky Arionu procházejí striktní kontrolou kvality. Každá surovina je analyzována, aby měla tu nejvyšší fyziologickou a mikrobiologickou kvalitu. Samozřejmé je i šetrné zpracování krmiv moderními technologiemi.Krmivo ARION je vyráběno v Belgii a ve Španělsku a na evropském trhu je již několik let.

 • Bosch

  Granule Bosch pro kočky - Krmiva značky Bosch jsou vyráběná v Německu. Jsou velmi kvalitní. Krmiva neobsahují žádná umělá barviva, aroma či jiné konzervativní látky. Bosch granule se vyrábějí pro kočky různého věku. Můžete si zakoupit krmivo Bosch pro koťata, dospělé kočky, a mnohé další. Určitě i vy najdete pro svého kočičího miláčka granule od Bosch, které mu zachutnají. Všechny výrobky značky Bosh jsou obohacené o složky, které podporují pohybový aparát kočky. Ve stravě je optimálně vyvážená poměr minerálních látek a stopovým prvkům.

 • Bozita

  Granule Bozita pro kočkySuchá obsahují vysoký podíl čerstvého švédského masa. Dále jsou k výrobě používány přírodní přísady, které podporují zdraví vaší kočky. Pokud si vyberete stejný typ mokrého nebo suchého krmiva Bozita, bude obsahovat stejné hodnotné ingredience, jako je šípek, vlákna celulózy, vlákny cukrové řepy a přirozeným způsobem zpracovávaný oves. Tyto přírodní ingredience byly pečlivě vybrány pro své jedinečné účinky a schopnost podporovat imunitní systém vaší kočky a její celkové zdraví.

 • Brit care

  Granule Brit care vyvinul superprémiové krmivo pro kočky Brit Care Cat, které maximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmiva pro kočky Brit Care Cat jsou použity výhradně hypoalergenní suroviny – kuřecí maso, losos a krocan s rýží. Výběr surovin zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Krmiva pro kočky řady Brit Care Cat jsou doplněny o řadu funkčních komponent, které posilují imunitu, přispívají ke zdraví organismu a především pomáhají eliminovat nebezpečí vzniku vážných onemocnění.

 • Brit Premium

  Granule BRIT Premium pro kočky je řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Profesionálně navržené nutriční parametry krmiva a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti krmeného jedince.

 • Calibra

  Granule Calibra pro kočky - V dnešní době je alergie na krmivo třetí nejčastější alergií vyskytující se u koček. Potravní alergie je imunitní reakce, kdy organismus vytváří protilátky proti některým složkám v potravě, které jsou za běžných okolností považovány za neškodné. Z tohoto důvodu jsme při výběru surovin pro krmivo Calibra Cat vyloučili nejčastější známé potravní alergeny, jako jsou např.: vepřové maso, sója, pšenice, mléko, vejce, pšeničný lepek. Mezi známé zdroje živočišných bílkovin, které zajišťují vysokou snášenlivost krmiva a zamezují výskytu alergických reakcí, patří již zmíněné kuřecí maso a losos, které jsou základními komponenty našich hypoalergenních receptur. Calibra Cat je dále doplněna ideálním poměrem vitamínů, minerálů a zdraví prospěšných aditiv jako je extrakt z juky, lososový olej, taurin, frukto-oligosacharidy a mannan-oligosacharidy, které jsou důležité pro zdraví koček a jejich optimální kondici. Rozhodujícím atributem pro příjem krmiva u koček, které se vyznačují svou vybíravostí, je jeho chutnost a vůně. Na tyto vlastnosti jsme se zaměřili a věříme, že naši snahu ocení především Vaši mazlíčci s mlsnými jazýčky

 • Carnilove

  Granule Carnilove pro kočky.

 • Canidae

  Granule Canidae pro kočky.

 • Eminent

  Granule Eminent pro kočky - špičková krmiva se speciálními recepturami. Poznatky v oblasti výživy se vyvíjí v souladu se společenskými trendy. Dnešní životní styl klade velký důraz na podporu zdraví. Nová chovatelská řada prémiových krmiv Eminent se speciálními surovinami je koncipována tak, aby pomáhala zajišťovat optimální kondici a zdraví zvířete. Plemena psů mají v závislosti na velikosti odlišné požadavky na výživu. Této skutečnosti jsou přizpůsobeny receptury jednotlivých krmiv Eminent, které plně pokrývají specifické potřeby organismu v jednotlivých stádiích života. Krmiva Eminent obsahují speciální suroviny jako kokosový olej a řepnou dužninu, které pozitivně ovlivňují funkci trávicího traktu. Kvalitní kuřecí a rybí maso jsou vynikající zdroje bílkovin a prospívají kondici zvířete, přídavky esenciálních aminokyselin zejména lyzinu a methioninu působí na tvorbu a funkci svalů. Speciální přídavky včetně dvaceti mikroprvků a vitamínů podporují optimální kondici organismu a pomáhají udržovat dobré zdraví až do vyššího věku. Také výzkum v oblasti výživy koček se v posledních letech výrazně zaměřuje na zlepšení jejich zdravotního stavu a prodloužení aktivního života. Krmiva Eminent Adult Cat byla vytvořena na základě nejnovějších poznatků v této oblasti. Receptury jsou obohaceny o kompletní řadu doplňků, které pozitivně ovlivňují kondici, imunitu a zdraví. Krmivo je navíc upraveno tak, že snižuje pH moči a působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Granule Eminent neobsahují hovězí a vepřové maso, sóju, chemická barviva ani konzervanty.

 • Eukanuba

  Granule Eukanuba pro kočky.

 • Fish4Cats

  Granule Fish4Cats pro kočky.

 • Friskies

  Granule Friskies pro psy - jedná se o známou značkou, která přináší krmivo pro kočky různého věku i životního stylu. Krmiva Friskies se vyznačují komplexním a vyváženým poměrem živin. Zároveň je krmivo chutné, takže si ho vaše kočka oblíbí. Díky krmivu Frieskies bude mít potřebnou energii a vitalitu. Značka Friskies za své výrobky dostala mnoho ocenění a spotřebitelé jsou s výrobky této společnosti spokojeni.

 • Fortify

  Granule Fortify pro kočky.

 • Happy Cat

  Granule Happy cat - Bez rostlinných náhradních bílkovin - proteiny z čerstvě poraženého zvířete •Bez chemických barviv, umělých vůní a konzervačních látek •Komplexní podpora zdraví pomocí HAPPY CAT Life Plus Conceptu® •Nepříliš vysoká energetická hodnota, upravená podle skutečných potřeb kočky - brání překrmování a problémům, které z něho plynou •Přirozená rozmanitost daná pestrou recepturou •Při nákupu dáváme pozor, aby suroviny nebyly geneticky upraveny a pokud je to možné, odebíráme jen suroviny regionální

 • Hill's
  Krmiva Hill´s Science Plan a krmiva Hills Nature´s Best jsou kvalitní superprémiová krmiva pro kočky. Hill’s věří v použití výhradně nejkvalitnějších surovin, o čemž svědčí receptury produktů, jež jsou formulovány BEZ OBSAHU GENETICKY MODIFIKOVANÝCH SUROVIN a BEZ OBSAHU UMĚLÝCH OCHUCOVADEL, BARVIV a KONZERVAČNÍCH LÁTEK.
 • Hill's VD

  Hill's VD - veterinární diety pro kočky

 • Chicopee Cat

  Granule Chicopee pro kočky - Kanadská krmiva prémiové kvality Chicopee  s obsahem MOS (manoligosacharidy) a extraktem z čekanky podporují správné trávení a mají příznivý vliv na imunitní systém.

 • Iams

  Granule Iams pro kočky - snadno stravitelné krmivo a má vysokou výživnou hodnotu na jeden gram, a tak každé sousto je plné živin. Krmení Vaší kočky krmivem Iams může tedy stát méně, než si myslíte, díky nízké krmné dávce, která ale plně pokrývá všechny požadavky na živiny.

 • Kitekat

  Granule Kitekat pro kočky - granule které jsou velmi chutné a zároveň výživné. Můžete své kočce pořídit krmivo s různými příchutěmi, např. suché hovězí, suché kuřecí, suchý tuňák atd. Které granule vaší kočičce zachutnají nejvíce? Zkuste různé druhy a určitě najdete takové, které si oblíbí. Dopřejte své kočky kvalitní stavu pro její všestranný rozvoj a dlouhý a spokojený život.

 • MEOWING HEADS

  Granule Meowing Heads pro kočkyKočičí receptury výrobce krmiva pro psy Barking Heads, britské rodinné firmy oceněné titulem Pet Supplier a PATS Award 2010/2011.

  Kočka je na výživu náročnější tvor, než je pes. Dokonce i když budeme srovnávat hýčkaná trpasličí plemena psů a kočky, v nárocích vede každá venkovská míca. Zachovala si prostě v sobě více „divoké krve“. O to je větším hříchem, jak některá krmiva berou kočky na hůl. Obiloviny, za výraz „ rostlinné bílkoviny“ schovaná sója, cukry, masa co by se za nehet vešlo. A tak kočky trpí a trpí častými a urputnými záněty močové měchýře, jako by na ně toho trápení nebylo naloženo i tak dost.

  Dovolte svému kocourovi  ukázat vám, v čem je mezi krmivy a Krmivy rozdíl.

  Kočka metabolicky „nestárne“. Potřebuje v krmivu minimálně 30% bílkovin, když je kolem 40%, je to kočičí paráda. Tuků je fajn kolem dvaceti.  A tak to má vypadat v misce sladkého koťátka, dospělého kočičího playboye i v plyšovém pelíšku předoucí kočičí babičky. Rozlišování receptur pro koťata, dospělé, seniory, kastráty je  záležitostí pro lidské oko, ne pro kočičí bříška. Kočky  s nadváhou pak jsou záležitostí lidského svědomí. „Light“ krmivo není tím správným odpustkem…

 • Maxima

  Granule Maxima pro kočky.

 • N&D

  Granule N&D pro kočky - jsou vyráběny z pečlivě vybíraných surovin.

 • Nativia cat

  Granule Nativia pro kočky - vyvinula řadu krmiv pro kočky, která je unikátní svým složením a kvalitou vstupních surovin. Výrobky obsahují až 84 % bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu.

 • Naturea

  Granule Naturea pro kočky. Společnost Naturea Petfoods byla založena v roce 2010 v Portugalsku. Jejím cílem je vyvinout krmivo, které se stane mezníkem ve výživě zvířat. „Přirozená volba vašich zvířecích přátel“ – toto není jen konceptem, ale realizovanou myšlenkou všech receptur. Hlavní ingrediencí těchto krmiv je vždy protein živočišného původu, který pochází z produkce masa a ryb určeného pro lidskou spotřebu. Tato komplexní řada obsahuje krmivo pro kočky a psy vyvinuté pro maximální péči o všechny věkové kategorie. Ingredience jsou pečlivě vybírány a připravovány tak, aby byly co nejefektivněji vstřebatelné. Ať už na začátku nebo na konci je Naturea výsledkem lásky ke zvířatům.

 • Natures Protection

  Granule Natures Protection pro kočky.

 • Orijen

  BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO ORIJEN JE JEDNOZNAČNĚ ODLIŠNÉ OD DNEŠNÍCH KOMERČNÍCH SUCHÝCH KRMIV PRO KOČKY A PSY Bohatý obsah proteinů, omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin. Krmivo ORIJEN se charakterizuje nejvyšším obsahem čerstvého masa a tím se liší od běžných komerčních krmiv. Například neobsahuje nevhodné obiloviny s vysokým glykemickým indexem a rostlinné proteiny, které se jednoduše nenachází v přirozené stravě. Aby krmivo ORIJEN napodobilo přirozenou stravu, charakterizuje se rozmanitostí masa včetně čerstvého kuřecího a krůtího masa z volně chovanách kuřat a krůt, čerstvých celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb. Všechny tyto suroviny jsou v Biologicky Vhodném poměru 80% masa, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin (80.20.0.) Biologicky vhodný Orijen napodobuje stravu, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou je matka Příroda vyvinula. Svým složením prospívá špičkovému zdraví vašeho psa nebo kočky a to jak fyzickému tak duševnímu.

 • Ontario

  Granule Ontario pro kočky - jedná  vysoce kvalitní prémiové krmivo vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Krmivo Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu kočky.

 • Optima Nova

  Kompletní superprémiové krmivo pro kočky

 • Profine

  Granule Profine pro kočky.

 • PRO PLAN

  Granule PRO PLAN pro kočky v sobě spojuje vysoce kvalitní suroviny pro zabezpečení zdravého a dlouhého života vaší kočky. Všechny suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály, které jsou součástí receptur krmiva PRO PLAN Cat, jsou vybírány na základě výsledků vědeckých výzkumů s ohledem na jejich schopnost podporovat funkci imunitního a trávicího systému a kůže & srsti.

 • Purina Cat Chow

  Granule Cat Chow se maximálně soustředí na zdraví a vyjímečnost koček. Výživové potřeby vaší kočky se během jejího života mění. Proto jsme vyvinuli speciální řadu krmiv šitou na míru jejím životním cyklům. Cat Chow receptury obsahují účinnou kombinaci Omega mastných kyselin, vitaminu A a nezbytných živin. Krmivo Cat Chow také napomáhá udržovat správnou hodnotu pH moči vaši kočky a díky křupavým granulím redukovat zubní plak a kámen. Cat Chow dokáže využít přírozený potenciál vaší kočky.

 • QUATTRO
 • Royal Canin

  Granule Royal Canin pro kočky představují prestižní značku soustředící se na krmiva pro kočky. Snaží se, aby jejich strava vždy přispívala k dobrému zdravotnímu stavu zvířat. Zná přesné nutriční požadavky koček a promítá to do svých produktů.

 • Schesir

  Granule Schesir pro kočky.

 • Taste of the Wild

  Kompletní krmivo pro psy a kočky BEZ OBILOVIN. Vysoký obsah exkluzivního masa a absence obilovin splňuje ty nejnáročnější požadavky majitelů psů a koček. Taste of the Wild je nositelem prestižních mezinárodních ocenění a je zařazen v seznamu TOP DRY FOODS

 • Trainer

  Granule Trainer pro kočkySuperprémiové krmivo pro kočky Trainer® nabízí kompletní sortiment funkčních potravin bohatých na účinné látky, pro uspokojení fyziologických potřeb kočky.

 • Tundra
 • Whiskas

  Kočičí granule Whiskas jsou velmi oblíbené a rozšířené. Samotná značka Whiskas pochází z Anglie a objevila se v roce 1958. V současné době spadá pod společnost Mars, což je velká společnost, která se zabývá výrobou rozmanitých krmiv pro zvířata. Všechny se vyznačují vysokou kvalitou a vyvážeností stravy. U nás působí značka Whiskas od roku 1992. Nabízí zhruba 50 rozmanitých produktů určených chovatelům koček. Ať už jste jakkoliv nároční a chcete pro svou kočku to nejlepší, u značky Whiskas to najdete.

 • Odměrky na krmiva

  Odměrky slouží k správnému dávkování krmné dávky granulek pro Vaší kočku POZN. Obrázky u odměrek jsou pouze ilustrativní.

 • Ostatní značky

  V naší nabídce naleznete granule pro kočky značek Čiči , Delikan, Feline , Daya , Carnilove apod.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 595 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 595 položek

Follow us on Facebook