Oblečky, kalhotky, boty

Zvláště menší plemena, která jsou zvyklá žít převážně v teple bytu či domu nepříjemně zaskočí nepřízeň počasí. Proto se oblečky pro psy hodí hlavně v podzimním a zimním období. Ale nejen ti nejmenší potřebují ochranu před zimou. I větší plemena Vám budou vděčna za zateplené a voděodolné deky, které oceníte i Vy, protože oblečky pomáhají i proti ...

Zvláště menší plemena, která jsou zvyklá žít převážně v teple bytu či domu nepříjemně zaskočí nepřízeň počasí. Proto se oblečky pro psy hodí hlavně v podzimním a zimním období. Ale nejen ti nejmenší potřebují ochranu před zimou. I větší plemena Vám budou vděčna za zateplené a voděodolné deky, které oceníte i Vy, protože oblečky pomáhají i proti znečištění srsti. V této kategorii naleznete nejen široký výběr kvalitních oblečků pro psy, ale také nezbytné hárací kalhotky pro fenky nebo boty, pláštěnky a sluneční brýle pro psy.

Zobrazit

Oblečky, kalhotky, boty Počet produktů: 110

Podkategorie

 • Oblečky pro psy

  Oblečky pro psy - nabízíme široký výběr oblečků pro psy všech plemen a velikostí. V naší nabídce nalaznete svetry, vesty, zimní bundy, pláštěnky, trička  a župany pro psy .

 • Hárací kalhotky

  Hárací kalhotky - zabrańují tomu aby fena při hárání špinila byt.

 • Boty pro psy

  Boty pro psy - jsou vhodné zejména pokud má Váš pejsek citlivé nožky. V létě chrání před rozpálenými cestami, v zimě zabraňují podráždění od posypové soli.

 • Brýle pro psy

  Brýle pro psy - slouží jako ochrana očí před UVA, UVB, UVC zářením, větrem a prachem.. Preventivně nebo terapeuticky jako podpůrná terapie při různých očních onemocněních nebo po operacích očí.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 110 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 110 položek

Follow us on Facebook