Granule

Filtr produktů

Informace

Granule

Než Vašemu psovi objednáte jeho oblíbené granule, zamyslete se nad tím, jestli jsou ještě vhodné pro jeho věk a zda se nezměnil jeho zdravotní stav.

Pokud pro Vašeho psa vybíráte první granule, jejich složení se bude lišit právě podle věku, velikosti plemena, zdraví, fyzické zátěže a aktuálních potřeb zvířete.

Granule pro psy nebo pro kočky js...

Než Vašemu psovi objednáte jeho oblíbené granule, zamyslete se nad tím, jestli jsou ještě vhodné pro jeho věk a zda se nezměnil jeho zdravotní stav.

Pokud pro Vašeho psa vybíráte první granule, jejich složení se bude lišit právě podle věku, velikosti plemena, zdraví, fyzické zátěže a aktuálních potřeb zvířete.

Granule pro psy nebo pro kočky jsou nejrozšířenějším krmivem, protože jsou levné, mají vyvážené složení bílkovin, tuků, vitamínů i minerálů, díky dlouhé trvanlivosti se dobře, skladují, snadno se dávkují, můžete je mít vždy na cestách, lze je využít jako pamlsky za odměnu a pro zpestření jídelníčku k nim lze vždy přimíchat šťavnaté masové konzervy pro psy.

Výrobou kvalitního suchého krmiva v podobě granulí se zabývá mnoho značek. U nás najdete největší světové výrobce i ty méně známé.

Zobrazit

Granule Počet produktů: 1116

Podkategorie

 • AATU

  AATU granule jsou evolučním přírodním krmivem pro psy z Velké Británie.Obsahují 80 % masa, 20% ovoce, zeleninu, byliny a koření.N enajdete v nich žádné obilí, lepek ani brambory.
  Krmivo AATU je dostupné ve třech recepturách - kachna, kuře a ryba (losos s herinkem)

 • Acana

  Granule Acana pro psy představuje krmivo firmy Champion Petfoods, což je nejlepší kanadská značka krmiv. Acana produkty se vyrábí ze špičkových surovin. Jde o velmi kvalitní značku, která se zaměřuje na krmivo pro psy všech velikostí i plemen. Najdete výrobky krmiv Acana vhodné pro štěňata, dospělé psy, ale i staré psy. Značka Acana má pro vaše pejsky roztříděné krmivo podle kvality. Dělí ho na superprémiové, prémiové a ekonomické. Konkrétní druh volte podle velikosti a staří vašeho psa.

 • Agil

  Granule Agil pro psy jsou tradiční a oblíbené české krmivo. Při výrobě je použito kvalitní kuřecí maso a rýže. Navíc obsahuje antioxidanty ze zeleného čaje, ovoce a červených hroznů. Přírodní ANTIOXIDANTY napomáhají zvýšení imunity a bohují proti stárnutí buněk. Krmivo je vyrobeno bez použití syntetických konzervantů a barviv.

 • Almo Nature

  Granule Almo Nature pro psy je špičkové superprémiové holistické krmivo. Suroviny používané na výrobu krmiv Almo Nature jsou nejvyšší kvality, výhradně přírodní produkty s vysokou nutriční hodnotou, stravitelností a chutností. Krmivo je hypoalergenní a do receptur Almo Nature nejsou přidávána žádná dochucovadla.

 • ALPHA

  Krmivo ALPHA pro psy.

 • QUATTRO
 • Anka

  Granule ANKA pro psy - Anka, tradiční dovozce extrudovaných granulovaných krmných směsí pro psy a kočky Vám nabízí tu nejvyšší kvalitu kanadských výrobců. Krmné směsi podle originálních receptur splňují ta nejnáročnější veterinární a hygienická kriteria a atesty. ANKA je vyráběna jen a pouze z vysoce kvalitních drůbežích produktů. ANKA jehněčí s rýží používá výhradně moučky, která odpovídá požadavkům Kanadské veterinární asociace (CVMA). Je naprostou samozřejmostí, že krmné směsi ANKA striktně vyhovují veškerým parametrům, požadavkům a nařízením České veterinární správy. Krmná směs se vyrábí ze surovin určených pro lidskou konzumaci.

 • Annamaet
 • Arden Grange

  Granule Arden Grange pro psy - je britské superprémiového hypoalergenní krmivo pro psy a kočky. Jen nutričně hodnotným krmivem s garancí surovin nekontaminovaných nežádoucími látkami se můžeme vyhnout problémům počínajících kůží, pokračujících vnitřními orgány a končícími poruchami chování. Receptura je stále podrobována analýzám s cílem neustrnout ve vývoji a posouvat kvalitu výš a výš. Základní myšlenkou je být nutričně hodnotnějším krmivem, než jsou běžné komerční značky, je stále na prvním místě filozofie výroby. A tak má čerstvé kuře v recepturách svoje pevné místo spolu s vysoce jakostními jednodruhovými masovými moučkami zajišťujícími vysoký podíl živočišných bílkovin.

 • APPLAWS

  APPLAWS granule pro psy.

 • Arion

  Granule Arion pro psy - nabízí kompletní krmný program pro každou fázi života Vašeho domácího mazlíčka.Tato produktová řada je cílena na chovatele, pro které je zdraví a dobrý stav domácího zvířete na nejvyšším místě. Všechny složky Arionu procházejí striktní kontrolou kvality. Každá surovina je analyzována, aby měla tu nejvyšší fyziologickou a mikrobiologickou kvalitu. Samozřejmé je i šetrné zpracování krmiv moderními technologiemi.Krmivo ARION je vyráběno v Belgii a ve Španělsku a na evropském trhu je již několik let.

 • BARKING HEADS

  Granule Barking Heads pro psy - Trochu vážněji, náš milý veselý pejsku. Poskakuješ si zcela samozřejmě na našich pastelových pytlích s delikátně lahodným přírodním krmivem pro tvoje soukmenovce. Oni ale možná dosud neměli to štěstí na férové krmivo. Řekni jejich pánům, že poctivé psí krmení se dá připravit pouze a jen z těch (pro psa) nejlepších surovin v poctivých poměrech stavějících maso v receptuře na pozici hlavní složky krmiva! Nesmí převažovat škroby, nesmí se přidávat zchutňovadla, sůl, barviva či jiná chemická aditiva, konzervanty a raději ani žádné geneticky modifikované zemědělské produkty. Nesmí se lhát…

  Nedovolujeme našim dětem, aby jedly rizikově, byť jejich kamarádi tak často jedí.

  Proč bychom to měli dovolovat ba dokonce  nutit našim psům?!

  Projděte si náš sortiment, prostudujte si Campaign for Real Dog Food a pak se podívejte svému psovi do očí. Zeptejte se ho jeho názor.

 • Belcando

  Granule Belcando pro psy.

 • Bosch

  Granule Bosch pro psy jsou vyráběná v Německu. Jsou velmi kvalitní. Krmiva neobsahují žádná umělá barviva, aroma či jiné konzervativní látky. Bosch granule se vyrábějí pro pejsky různého věku. Můžete si zakoupit krmivo Bosch pro štěňátka, dospělé psy, aktivní psy, březí fenky a mnohé další. Určitě i vy najdete pro svého psího miláčka granule od Bosch, které mu zachutnají. Všechny výrobky značky Bosh jsou obohacené o složky, které podporují pohybový aparát psa. Ve stravě je optimálně vyvážená poměr minerálních látek a stopovým prvkům. To je samozřejmě uzpůsobené stáří psa i jeho fyzické námaze.

 • Brasa

  Granule Brasa pro psy - se vyrábějí na základě osvědčených receptur Provimi Research Center Brusel, podložených nejmodernějšími výživářskými poznatky a základě terénních testů v ČR. Při sestavování a tvorbě receptur nové řady BRASA byl kladen zvláštní důraz na: •zdroje surovin •jejich stravitelnost ve finálním produktu •obsah popelovin

 • Brit Care

  Granule Brit pro psy - vyvinul superprémiové krmivo pro psy Brit Care, které maximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmiva pro psy Brit Care jsou použity výhradně hypoalergenní suroviny – jehněčí maso s rýží a losos s brambory. Výběr surovin pro krmivo pro psy Brit Care zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Krmivo pro psy řady Brit Care jsou doplněny o řadu funkčních komponent, které posilují imunitu, přispívají ke zdraví organismu a především pomáhají eliminovat nebezpečí vzniku vážných onemocnění.

 • Brit Premium

  Granule BRIT pro psy - jedná chovatelská řada vysoce kvalitních prémiových krmiv. Profesionálně navržené nutriční parametry tohoto krmiva pro psy a vyvážený obsah živin jsou zárukou zdraví a spokojenosti krmeného jedince.Pro výrobu krmiv Brit jsou použity pouze čerstvé kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů z České republiky, Evropské Unie a Nového Zélandu.

 • Calibra

  Granule Calibra pro psy - Superprémiová krmiva Calibra představují pro psa ideální kombinaci špičkové stravy z nejlepších surovin. Všechny receptury jsou navrženy podle nejnovějších požadavků na výživu psů, a při jejich výrobě veterináři i odborníci na výživu využívají poslední poznatky a nejmodernější technologie. Jednotlivé procesy výroby procházejí přísnou veterinární i hygienickou kontrolou, abychom Vám byli vždy schopni nabídnout krmivo obsahující pouze nejkvalitnější suroviny, které snižují na minimum výskyt alergických reakcí i intolerancí na některé ze složek krmiva. Každá receptura je jedinečná díky složení dle fyziologických požadavků odpovídajícímu stáří, hmotnosti a fyzické kondice zvířete. Prioritou je samozřejmě prvotřídní kvalita všech produktů celé řady krmiva Calibra. Naším cílem je nabídnout Vašim čtyřnohým miláčkům jen to nejkvalitnější a zároveň hypoalergenní krmivo. Z tohoto důvodu jsme záměrně vynechali v našich recepturách 6 statisticky nejčastějších potravních alergenů (vepřové maso, sója, pšenice, mléko, vejce, pšeničný lepek). Krmivo Calibra dává velikostem granulí nový rozměr. Každý druh granulí jednotlivých receptur má svou specifickou velikost i tvrdost. Díky tomu vyhovují nejen z hlediska výživy a stravitelnosti, ale i po stránce optimální ústní hygieny.

 • Calibra Premium

  Granule Calibra premium pro psy - Prémiová řada Calibra Premium je cenově dostupnější, jejím základem je velmi lehce stravitelné a výživné kuřecí maso a pšenice.

 • Canidae

  Granule Canidae pro psy:

  • Vyrobeno z druhově určeného masa, bez vedlejších produktů a zbytků
  • Celá zrna rýže nebo Grain Free (bez obilovin), včetně ovoce a zeleniny
  • Žádná kukuřice, pšenice, sója nebo jiné složky s vysokým alergickým potenciálem
  • Bez umělých konzervantů, barviv a dochucovadel
  • Garantované úrovně probiotik pro lepší trávení
  • 100% účinné antioxidanty
  • Vysoké hladiny omega 3 a 6 mastných kyselin
  • Dokonalá chuť přesvědčí i ty největší odpírače zdravé výživy
 • Canine Caviar

  Americká krmiva Canine Caviar představují jedinečná alkalická krmiva pro psy všech kategorií, štěňata, březí a kojící feny i pro dospělé psy. 

  Zásadité složky v krmivu napomáhají okysličovat krev, a snižují tak riziko onemocnění jater, srdce či ledvin. Alkalizující krmivo navíc zpomaluje proces stárnutí na buněčné úrovni.

  Hypoalergenní krmiva v této nabídce jsou vhodná i pro psy s citlivým zažíváním, protože jsou bezobilná (grain free) a neobsahují chemické konzervanty ani jiné alergeny.

  Nabídněte svému psovi kvalitní granule ze sušeného masa s probiotiky pro správné trávení a nebude chtít nic jiného!

 • Carnilove

  Granule Carnilove 

 • Cibau

  Granule Cibau pro psy jsou kompletní, plnohodnotná, superprémiova krmiva za velmi rozumnou cenu. Tvoří kompletní řadu velice kvalitního superprémiového krmiva pro psy všech velikostí a ras.

 • Ecopet

  Kompletní krmiva pro psy Ecopet Natural jsou vhodná pro psy malých, středních i velkých plemen s normální fyzickou zátěží.

  Obsahují například extrakty z kořínků čekanky nebo sušených pivovarských kvasnic. Tyto složky mají skrze urychlenou tvorbu prospěšných bakterií pozitivní vliv na funkci střev, takže podporují dobré trávení.

  ECOPET Natural je prémiová řada krmiv velkovýrobce krmiv pro psy a kočky Farmina Pet Food. Při výrobě se používají jen přírodní suroviny bez konzervantů a aby byly granule opravdu čerstvé, aplikuje výrobce metodu distribuce JIT (JUST IN TIME), kdy se značně zkracuje doba mezi výrobou a samotnou distribucí k zákazníkům.

 • Eminent

  Granule Eminent pro psy - špičková krmiva se speciálními recepturami. Poznatky v oblasti výživy se vyvíjí v souladu se společenskými trendy. Dnešní životní styl klade velký důraz na podporu zdraví. Nová chovatelská řada prémiových krmiv Eminent se speciálními surovinami je koncipována tak, aby pomáhala zajišťovat optimální kondici a zdraví zvířete. Plemena psů mají v závislosti na velikosti odlišné požadavky na výživu. Této skutečnosti jsou přizpůsobeny receptury jednotlivých krmiv Eminent, které plně pokrývají specifické potřeby organismu v jednotlivých stádiích života. Krmiva Eminent obsahují speciální suroviny jako kokosový olej a řepnou dužninu, které pozitivně ovlivňují funkci trávicího traktu. Kvalitní kuřecí a rybí maso jsou vynikající zdroje bílkovin a prospívají kondici zvířete, přídavky esenciálních aminokyselin zejména lyzinu a methioninu působí na tvorbu a funkci svalů. Speciální přídavky včetně dvaceti mikroprvků a vitamínů podporují optimální kondici organismu a pomáhají udržovat dobré zdraví až do vyššího věku. Také výzkum v oblasti výživy koček se v posledních letech výrazně zaměřuje na zlepšení jejich zdravotního stavu a prodloužení aktivního života. Krmiva Eminent Adult Cat byla vytvořena na základě nejnovějších poznatků v této oblasti. Receptury jsou obohaceny o kompletní řadu doplňků, které pozitivně ovlivňují kondici, imunitu a zdraví. Krmivo je navíc upraveno tak, že snižuje pH moči a působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Granule Eminent neobsahují hovězí a vepřové maso, sóju, chemická barviva ani konzervanty.

 • Eukanuba

  Granule Eukanuba pro psy Vám přinášejí i různé přípravky určené pro speciální péči o psy. Jde o superprémiová krmiva pro psy vyžadující speciální výživu s přírodními složkami. Ulevte i vy vašemu pejskovi vhodnými granulemi. Eukanuba je oblíbená značka krmiv pro psy. Krmiva se vyrábějí v několika řadách. Můžete si koupit krmivo od značky Eukanuba pro štěňata, dospělé psy a staré psy, ale také vám značka přináší řadu Wild Nature a Breed Nutrition. Jde o krmiva, která jsou roztříděná podle plemen - jorkšír, jezevčík, jack russel, retrívr, westík, kokršpaněl, labrador, německý ovčák, boxer a rotvajler.

 • Essential

  Britské krmivo pro psy Essential prokazatelně napomáhá k mentální rovnováze psa, za což získalo nejedno ocenění. Toto vysoce kvalitní krmivo se skládá z vysokého podílu sušeného masa, lesních bobulí, semen a bylin, které jsou zpracovány při nízkých teplotách, aby si krmivo zachovalo perfektní výživové hodnoty. Celkové složení granulí simuluje obsah žaludku přirozené kořisti v divočině a díky jedinečné konzistenci dochází k jejich dokonalému rozžvýkání před polknutím.

  Psí krmivo ESSENTIAL zajišťuje správnou hladinu cukrů v krvi, takže má pozitivní vliv na chování Vašeho psa. Tento princip optimalizace výchovy psa založený na přirozeném a vyváženém obsahu ingrediencí v potravě se nazývá BOF. Stimuluje instinkty a navozuje celkovou pohodu zvířete.

 • Fish4Dogs

  Základem super prémiových krmiv pro psy Fish4Dogs jsou ryby lovené u norského pobřeží. Čistota tamějšího prostředí se podepisuje na zdraví ryb, a tedy i na vysokém obsahu zdraví prospěšných aminokyselin a omega kyselin. Špičkové granule tedy obsahují vysoký podíl rybího masa bez obsahu obilovin, lepku, sóji, konzervačních látek a barviv.

  Díky tomu jsou krmiva Fish4Dogs vhodná nejen pro psy s alergiemi, ale navíc chrání cévní systém i centrální nervovou soustavu zvířete, chrání jeho klouby, vyživují srst a snižují riziko růstu rakovinotvorných buněk.

 • First Mate

  Granule First Mate pro psy - Ultraprémiové krmivo pro psy FirstMate je prvotřídní kanadské ultraprémiové a superprémiové krmivo pro psy, u kterého je zachována potravinářská čistota vstupních surovin. Při šetrné technologii jsou zachovány důležité živiny. Tepelně nestabilní látky (tuky, vitamíny, minerály, enzymy, probiotika) se vakuově aplikují za pokojové teploty do celé hmoty granule. Granule mají hutnou konzistenci - minimálně bobtnají - snižují objemovou zátěž žaludku. Průměrná stravitelnost 90 %. Všechny suroviny jsou jasně určeny, žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, žádná barviva, chemické konzervanty, zchutňovadla, sója. Podle odborných nekomerčních analýz řazeno do kategorie NATURÁLNÍCH KRMIV NEJVYŠŠÍ JAKOSTI (the highest quality natural petfood). FirstMate bylo zařazeno na prestižní seznam důvěryhodných, nutričně hodnotných a dlouhodobě bezpěčných krmiv.

 • Fitmin

  Granule Fitmin pro psy - Kompletní krmiva výživového programu Fitmin pro psy jsou sestavena s ohledem na fyziologické odlišnosti psů v různé fázi jejich života. Dělí se do tří základních skupin podle velikosti jednotlivých plemen psů v jejich dospělém věku a odlišných nároků na výživu. Zvláštní skupinu pak zaujímají krmiva pro kojená (mléko) a odstavovaná (kaše) štěňata a krmiva pro sensitivní psy. Výrobky v základních skupinách MINI, MEDIUM a MAXI pokryjí celé životní období psa od štěněte až po seniora. Krmiva ve skupině se pak liší podílem jednotlivých surovin, aby bylo možné zohlednit zvýšenou nebo sníženou potřebu živin a energie vzhledem k věku a aktivitě psa.

 • Friskies

  Granule Friskies pro psy - jsou známou značkou, která přináší krmivo pro psy různého věku i životního stylu. Krmiva Friskies se vyznačují komplexním a vyváženým poměrem živin. Zároveň je krmivo chutné, takže si ho váš pes oblíbí. Díky krmivu Frieskies bude mít potřebnou energii a vitalitu. Značka Friskies za své výrobky dostala mnoho ocenění a spotřebitelé jsou s výrobky této společnosti spokojeni. Kromě granulí Friskies najdete mnoho pochoutek, které budou sloužit jako odměny pro vaše psí miláčky. Oblíbené jsou Dental Fresh, se kterými zároveň pečujete o zubní hygienu vašeho pejska. Frieskies vám přináší řadu výrobků pro spokojený život vašeho pejska.

 • Fortify

  Krmiva pro psy i kočky české značky Fortify je bezlepkové, protože neobsahuje bílkoviny obilných zrn. Je také vhodné pro alergické pejsky s potravinovou intolerancí. Zajišťuje optimální vývoj štěňat a dobré zdraví dospělých psů. Granule jsou velice chutné a snadno stravitelné, protože v nich nejsou chemická barviva, konzervanty, sója nebo mléčné bílkoviny, takže nenarušují vstřebávání živin, vitamínů a minerálů.

  Na vývoji krmiva Fortify se podílejí samotní veterináři, kteří ho často doporučují při indikaci onemocnění jater, srdce, ledvin nebo močových cest zvířete.

 • Happy Dog

  Granule Happy Dog pro psy - díky své vynikající SUPER PREMIUM a PREMIUM kvalitě, pestrému složení a přídavku jedinečného komplexu účinných látek se tato krmiva řadí mezi absolutní špičku. Tato moderní výživa díky svým příznivým účinkům na zdraví, podpoře aktivní látkové výměny a imunitního systému poskytuje zvířatům optimální zdraví a životní pohodu. Proto jsou tato krmiva s velkou oblibou používána mnoha úspěšnými chovateli psů. Jsou určena také pro psy ve větší zátěži.

 • Hill´s

  Krmiva Hill´s Science Plan a krmiva Hills Nature´s Best jsou kvalitní superprémiová krmiva pro psy. Hill’s věří v použití výhradně nejkvalitnějších surovin, o čemž svědčí receptury produktů, jež jsou formulovány BEZ OBSAHU GENETICKY MODIFIKOVANÝCH SUROVIN a BEZ OBSAHU UMĚLÝCH OCHUCOVADEL, BARVIV a KONZERVAČNÍCH LÁTEK.

 • Hill´s VD

  Hill´s VD - veterinární diety.

 • Chicopee

  Granule Chicopee pro psy - Kanadská krmiva prémiové kvality Chicopee pro psy s obsahem MOS (manoligosacharidy) a extraktem z čekanky podporují správné trávení a mají příznivý vliv na imunitní systém. Krmivo Chicopee rovněž obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega 6 a Omega 3, což se projeví na lesklé srsti a zdravých očích.

 • IAMS

  Kvalitní granulky IAMS pro psy.

 • K-9

  Granule K-9 pro psy - Kompletní suchá granulovaná krmiva s dietními účinky, vyrobená z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu. Krmiva řady K-9 SELECTION jsou obohacena všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami, takže pokrývají veškeré potřeby psů. Podle stáří, pracovního zatížení a kondice psa je potřeba vybrat příslušnou vhodnou formuli. Formule K-9 SELECTION GROWTH je vhodná k přikrmování štěňat už od stáří 3 týdnů. Pro usnadnění příjmu nejmenšími štěňaty je možné granule zalít teplou vodou, popřípadě mlékem.

 • Magnusson

  Magnusson granule pro psy.

 • Maxima

  Granule Maxima pro psy.

 • N&D

  Granule N&D pro psyjsou psí krmiva, která jsou vyráběna z pečlivě vybíraných surovin.

 • Nativia

  Granule Nativia pro psy - vyvinula řadu krmiv pro psy, která je unikátní svým složením a kvalitou vstupních surovin. Výrobky obsahují až 84 % bílkovin živočišného původu a řadí se tak mezi přední značky na trhu. Nativia - to jsou nové české granule pro psy

 • Naturea

  Granule Naturea pro psy. Společnost Naturea Petfoods byla založena v roce 2010 v Portugalsku. Jejím cílem je vyvinout krmivo, které se stane mezníkem ve výživě zvířat. „Přirozená volba vašich zvířecích přátel“ – toto není jen konceptem, ale realizovanou myšlenkou všech receptur. Hlavní ingrediencí těchto krmiv je vždy protein živočišného původu, který pochází z produkce masa a ryb určeného pro lidskou spotřebu. Tato komplexní řada obsahuje krmivo pro kočky a psy vyvinuté pro maximální péči o všechny věkové kategorie. Ingredience jsou pečlivě vybírány a připravovány tak, aby byly co nejefektivněji vstřebatelné. Ať už na začátku nebo na konci je Naturea výsledkem lásky ke zvířatům.

 • Natures Protection

  Granule Nature's Protection pro psy.

 • Nutrican

  Granule Nutrican pro psy - česká firma Biofaktory,s.r.o. do nedávné doby velmi dobře známa zejména řadou multivitamínových a vitaminominerálních doplňků pro výživu zvířat. Krmivo je postaveno na drůbeží bílkovině s přídavkem v této cenové kategorii neobvyklých komponentů.

 • Nutra Gold

  Granule Nutra Gold pro psy.

 • Ontario

  Granule Ontario pro psy - jedná se o  vysoce kvalitní prémiové krmivo vyrobené ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu. Obsah kvalitního masa zajišťuje vysokou stravitelnost a využitelnost krmiva. Nově upravená receptura s nízkým obsahem obilovin nezatěžuje organismus a zabraňuje výskytu potravních intolerancí. Krmivo pro psy Ontario je obohaceno o funkční komponenty a suroviny, které mají pozitivní vliv na zdraví a vitalitu psa.

  NYNÍ KE KAŽDÉMU 6,5 kg a 12 kg BALENÍ PLASTOVÝ BAREL ZDARMA (PLATÍ POUZE PRO OSOBNÍ ODBĚRY)

 • Optima Nova

  OPTIMA nova – superprémiové krmivo obsahující čerstvého nikdy nemraženého masa, přidávaného přímo při výrobě pomocí unikátního systému F.M.I.S (Fresh Meat Injection System). Vyrobeno za pomoci holistických ingrediencí s využitím konceptu monoproteinové diety. Krmivo neobsahuje žádné geneticky modifikované organismy.

 • Orijen

  BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO ORIJEN JE JEDNOZNAČNĚ ODLIŠNÉ OD DNEŠNÍCH KOMERČNÍCH SUCHÝCH KRMIV PRO KOČKY A PSY Bohatý obsah proteinů, omezené množství sacharidů a zcela bez obilovin. Krmivo ORIJEN se charakterizuje nejvyšším obsahem čerstvého masa a tím se liší od běžných komerčních krmiv. Například neobsahuje nevhodné obiloviny s vysokým glykemickým indexem a rostlinné proteiny, které se jednoduše nenachází v přirozené stravě. Aby krmivo ORIJEN napodobilo přirozenou stravu, charakterizuje se rozmanitostí masa včetně čerstvého kuřecího a krůtího masa z volně chovanách kuřat a krůt, čerstvých celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb. Všechny tyto suroviny jsou v Biologicky Vhodném poměru 80% masa, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin (80.20.0.) Biologicky vhodný Orijen napodobuje stravu, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou je matka Příroda vyvinula. Svým složením prospívá špičkovému zdraví vašeho psa nebo kočky a to jak fyzickému tak duševnímu.

 • Pedigree

  Granule Pedigree pro psy - májí svůj původ v Anglii. První výrobky pod jiným označením (Chum) tam byly uvedené na trh roku 1960. Pedigree spadá pod velkou společnost Mars. První kompletní suché krmivo Pedigree bylo uvedené na trh roku 1992 a brzy se získalo mnoho příznivců mezi chovateli psů, ale samozřejmě i mezi samotnými pejsky. Pedigree se jako jedna z prvních značek soustředila také na doplňkové krmiva pro psy. Jde o různé pamlsky, ale také pochoutky, které jsou určené k péči o ústní hygienu psa. U nás značka Pedigree působí od roku 1992. Nabízí kolem padesáti produktů z oblasti konzerv, granulí a pochoutek.

 • Platinum

  Granule Platinum pro psy - Německé granulované krmivo Platinum Natural obsahuje minimálně 70 % čerstvého masa. Výrobní proces krmiva PLATINUM Natural je pomalý, pracovně i materiálně náročný ve srovnání s většinou granulovaných psích krmiv. Platinum Menu je 100% přírodní masová paštika, obsahující pouze maso a zeleninu, bez přidané soli a jiných ochucovadel. Platinum Menu Vás překvapí minimálním denním dávkováním. Platinum Menu je baleno v originálním balení se snadným mechanismem pro otevření a dočasného zavření načatého balení.

 • Profine

  Granule Profine pro psy. Superprémiová řada krmiv Profine byla vyvinuta v souladu s nejmodernějšími vědeckými poznatky ve výživě psů. Naším primárním cílem je poskytnout kompletní, vyváženou, dlouhodobou výživu založenou na principu přírodních surovin a maximálně šetrnou k organismu. Obiloviny, které se běžně používají pro výrobu pet food (např. pšenice, ječmen) nejsou účinným a efektivním zdrojem energie pro psy. Naše jedinečná receptura "s nízkým obsahem zrnin" - kombinace brambor speciálně upravených pro vysokou stravitelnost, rajčat a kukuřice poskytuje organismu dostatek efektivně využitelné energie bez případných vedlejších účinků (alergií, potravních intolerancí, trávících potíží).

 • Pro Pac

  Granule Pro Pac pro psy - Primární surovinou je sušené kuřecí nebo jehněčí maso. Sušené kuřecí a jehněčí maso obsažené v krmivech PRO PAC je nejvyšší kvality v odvětví. Je skvělým zdrojem bílkovin a esenciálních aminokyselin a neobsahuje vedlejší živočišné produkty. Krmiva PRO PAC obsahují pouze vysoce kvalitní kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů, výborným zdrojem přírodního antioxidantu Vitaminu E. To vše přispívá k vynikající chuti a energii. PRO PAC Dog obsahuje pečlivě upravený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin (DHA), výsledkem je pak hustá a lesklá srst a zdravá pokožka. Vynikajícím zdrojem mega-6 mastných kyselin je právě kuřecí tuk. Krmiva PRO PAC pro psy obsahují také lněné semínko, které je bohaté na Omega-3 mastné kyseliny. PRO PAC je obohacen o všechny nepostradatelné vitaminy a minerály nutné k udržení toho nejlepšího stavu domácích mazlíčků. Pro optimální výživu psa není nutno doplňovat krmnou dávku vitaminovými preparáty. Vybraná PRO PAC krmiva obsahují glukosamin a chondroitin sulfát a tím pomáhají podpořit a udržet zdraví kloubních chrupavek.

 • Purina Dog Chow

  Granule Purina Dog Chow jedná se o kompletní a vyvážené krmivo pro psy všech ras. Krmiva Dog Chow obsahují unikátní směs čekanky jako zdroj přírodních prebiotik, které prokazatelně zvyšují počet dobrých bakterií ve střevech a zlepšují tak trávení.

 • PRO PLAN

  Granule PRO PLAN pro psy - v sobě spojují vysoce kvalitní suroviny pro zabezpečení zdravého a dlouhého života vašeho psa. Všechny suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály, které jsou součástí receptur PRO PLAN, jsou vybírány na základě výsledků vědeckých výzkumů s ohledem na jejich schopnost podporovat funkci imunitního a trávicího systému a kůže & srsti. V krmivech PRO PLAN jsou v optimálním množství zastoupené složky, jako kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 nenasycené mastné kyseliny, vitamín E a nepostradatelné živiny, např. zinek, které zabezpečují, aby obranné systémy vašeho psa pracovaly se 100% účinností a ve vzájemném souladu. Krmení Pro Plan tak zabezpečuje vašemu psovi přirozenou ochranu po celý život. Díky vysoce kvalitnímu kuřecímu, jehněčímu nebo lososímu masu jsou všechny receptury PRO PLAN velmi chutné a výživné. Neobsahují žádná barviva ani konzervační látky. Pomáhají vašemu psovi prožít kvalitní život a poskytují mu celoživotní přirozenou ochranu. Granule s označením Light jsou vhodné pro psy s nadváhou.

 • Prospera

  Granule Prospera pro psy.

 • Puffins

  Granule Puffins pro psy jsou připraveny z pestré škály čerstvých přírodních surovin. Každá ingredience je individuálně zpracována, což zaručuje zachování živin, přirozených chutí a vůní. Výsledkem tohoto postupu jsou Puffíny, moderní, vysoce hodnotné krmivo pro psy. Při klasické výrobě granulí jsou jednotlivé suroviny neprůhledně smíchány a zapracovány do jednolité hmoty a podoby více či méně koncentrovaných sucharů. Přitom je zřejmé, že různé přírodní suroviny vyžadují různý postup, průběh i čas opracování. Odlišně připravujeme maso, jinak cereálie, jinak zase zeleninu, úplně odlišně např. byliny.

 • Rasco
 • Royal Canin

  Granule Royal Canin pro psy představují prestižní značku soustředící se na krmiva pro psy, ale i kočky. Snaží se, aby jejich strava vždy přispívala k dobrému zdravotnímu stavu zvířat. Zná přesné nutriční požadavky psů a promítá to do svých produktů. Krmiva Royal Canin jsou rozdělena na 4 programy výživy na míru: mini - program výživy pro malá plemena psů (od 1 do 10 kg) medium - program výživy pro střední plemena psů (od 11 do 25 kg) maxi - program výživy pro velká plemena psů (od 26 do 44 kg) giant - program výživy pro obří plemena psů (od 45 do 100 kg). K dostání jsou také veterinární dietní granule pro psy.

 • Runner

  Granule Runner pro psy mají vyvážený obsah živin, jsou vhodné pro psy všech plemen a velikostí.

 • Schesir

  Granule Schesir pro psy.

 • Shurgain

  Granule Shur-gain pro psy - Krmiva S-G jsou vytvořena tak, aby plně pokryla veškeré nutriční nároky vašeho psa, není proto nutné ani žádoucí podávat současně jiné doplňky stravy.

 • Taste of the Wild

  Kompletní krmivo pro psy a kočky BEZ OBILOVIN. Vysoký obsah exkluzivního masa a absence obilovin splňuje ty nejnáročnější požadavky majitelů psů a koček. Taste of the Wild je nositelem prestižních mezinárodních ocenění a je zařazen v seznamu TOP DRY FOODS. 

 • Trainer

  Granule trainer pro psy - Superprémiové krmivo pro psy Trainer® nabízí kompletní sortiment funkčních potravin bohatých na účinné látky, pro uspokojení fyziologických potřeb psa.

 • Tundra
 • Wolf's

  Granule Wolf's pro psy.

 • Ostatní značky

  V této kategorii naleznete krmiva ostatních značek jako jsou Hubert, Delikan , Yo , Amigo, Carnilove apod..

 • Ostatní přílohy

  V této kategorii naleznete ostatní doplňkové přílohy pro psy, jako jsou například ovesné vločky, různé druhy těstovin pro psy apod.

 • Alleva Natural
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 1116 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 1116 položek

Follow us on Facebook