Škrabadla , odpočívadla

Pelíšky, škrabadla a odpočívadla pro kočky

Většina kocourů či koček si rádi odpočnou v kvalitním pelíšku nebo se uvelebí na odpočívadle. Pelíšky pro kočky se vyrábí z různým materiálů a v četných provedeních. Pelíšek pro kočky nebo domeček pro kočky by měl být nedílnou součástí každé domácnosti, kde kočka bydlí. Škrabadla  a odpočívadla pro koč...

Pelíšky, škrabadla a odpočívadla pro kočky

Většina kocourů či koček si rádi odpočnou v kvalitním pelíšku nebo se uvelebí na odpočívadle. Pelíšky pro kočky se vyrábí z různým materiálů a v četných provedeních. Pelíšek pro kočky nebo domeček pro kočky by měl být nedílnou součástí každé domácnosti, kde kočka bydlí. Škrabadla  a odpočívadla pro kočky slouží k obroušení drápků Vašeho miláčka a zároveň napomáhají tomu, aby Vám nelikvidoval škrábáním sedačku, či jiný nábytek. Nejčastěji se vyrábí z sisalu a zároveň jsou jejich relaxační plochy potažené plyšem.

Jak vybrat správně škrabadlo a odpočívadlo pro kočky?

Při výběru škrabadla nebo odpočívadla by měl chovatel dbát na věk, váhu a temperament kočky. Zároveň je vhodné zohlednit, prostor a prostředí, kde bude škrabadlo pro kočky umístěno, ježto může sloužit i jako dekorační doplněk ve Vašem bytě. Vhodnou chovatelskou pomůckou je kombinace domečku se škrabadlem. Váš miláček se bude cítit v pohodě a bezpečí jeho domova. S jeho novou hračkou se bude moci nejen zabavit, ale i škrábat si svoje drápy a tím si je obrušovat. Zamezíte tím poničení nábytku a když bude unavený, zaleze si do svého úkrytu.

V našem kamenném obchodě, jsou nejprodávanějšími odpočívadly: HEDVIKA (díky skladné velikosti a nízké pořizovací ceně) a TAMARA (odpočívadlo obsahuje, stojánek, domek, a válcový úkryt).

Zobrazit

Škrabadla , odpočívadla Počet produktů: 204

Podkategorie

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 204 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 204 položek

Follow us on Facebook