Speciální akvarijní krmiva

Speciální akvarijní krmiva jsou určena přímo pro konkrétní druh ryb, kdežto vločkové krmivo pro rybičky je vhodné pro jakékoliv ryby. Rybičky, které tento druh speciálního krmiva potřebují, jsou například terčovci, tlamovci, cichlidy či betty. Speciální krmiva jsou převážně granulovaná, výjimečně jsou prodávána v tabletách či v tyčinkách. Pro kr...

Speciální akvarijní krmiva jsou určena přímo pro konkrétní druh ryb, kdežto vločkové krmivo pro rybičky je vhodné pro jakékoliv ryby. Rybičky, které tento druh speciálního krmiva potřebují, jsou například terčovci, tlamovci, cichlidy či betty. Speciální krmiva jsou převážně granulovaná, výjimečně jsou prodávána v tabletách či v tyčinkách. Pro krmení rybiček s výhodou využijete akvarijní krmítka.

Živé krmivo pro akvarijní ryby

Vločkové krmivo a živé krmivo je vhodné střídmě kombinovat. Vločkové krmivo dodá rybám většinu vitamínů. Živé krmivo je pro ryby spíše přirozenou stravou. Mezi výborné značky speciálních krmiv patří: FLUVAL, SERA či TETRA. Krmiva značky TETRA jsou prodávány v různě velkých baleních.

Zobrazit

Speciální akvarijní krmiva Počet produktů: 21

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 21 položek

Follow us on Facebook