Gelapony pro koňský pohybový aparát

Gelapony jsou určeny jako doplňková krmiva, která působí pozitivně na pohybový aparát. Tyto přípravky mají vysoký podíl kolagenů CHP. Ty následně slouží k výživě a regeneraci kloubů - např. i při chronických onemocněních kloubního a vazového aparátu. Dále působí jako prevence při vysoké sportovní zátěži koně. Některé druhy Gelaponů jsou obohacen...

Gelapony jsou určeny jako doplňková krmiva, která působí pozitivně na pohybový aparát. Tyto přípravky mají vysoký podíl kolagenů CHP. Ty následně slouží k výživě a regeneraci kloubů - např. i při chronických onemocněních kloubního a vazového aparátu. Dále působí jako prevence při vysoké sportovní zátěži koně. Některé druhy Gelaponů jsou obohaceny o biotin a zinek, který slouží k rychlé regeneraci tkání kopytního systému. Další doplňky obsahují i taurin, vitamín E, selen, rutin, vitamín E a C a aminokyseliny. Aminokyseliny slouží k podpoře prokrvení tkání, ochraně vazů a svalů před škodlivým působením volných radikálů.

Kloubní výživa pro koně Farnam

Značka Farnam slouží jako kloubní výživa pro koně. Tento přípravek dokáže pečovat o klouby celých 24 hodin. Kloubní výživa pro koně Farnam se využívá při zánětech a také bolestech kloubů. Navíc také zpevňuje šlachy a vazy. Další doplňky značky Farnam podporují růst svalové hmoty zejména v době tréninku koně. Další doplňky umožňují zvýšení váhy, kondice a vzhledu. Další vhodnou výživou je kloubní výživa pro koně Hyalchondro.

Zobrazit

Gelapony pro koňský pohybový aparát Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Follow us on Facebook