Kulatá klec pro hlodavce

Kulaté klece pro hlodavce jsou méně časté. Pokud máme ale na klec kulatého tvaru místo, i tato možnost klece je v obchodech k dostání. Klece mohou být i patrové. Měla by být přiměřeně velká rozměru chovaného zvířete a jeho potřebám. Kulatý tvar a malý prostor mohou být pro hlodavce stresující. Klec by měla být klasicky vybavena dle potřeb daného...

Kulaté klece pro hlodavce jsou méně časté. Pokud máme ale na klec kulatého tvaru místo, i tato možnost klece je v obchodech k dostání. Klece mohou být i patrové. Měla by být přiměřeně velká rozměru chovaného zvířete a jeho potřebám. Kulatý tvar a malý prostor mohou být pro hlodavce stresující. Klec by měla být klasicky vybavena dle potřeb daného zvířete. Samozřejmě musí obsahovat misku na krmivo, na vodu popř. napáječku, domečky a další potřeby dle druhu zvířete a jeho aktivity.

Velké klece pro morčata s výbavou

Pokud chováme doma morče, které nemá přístup ven a občasný volný pohyb, měla by být jeho klec dostatečně velká. Klece jdou koupit různých rozměrů. I pro morče mohou mít klec patro, ale morče není tak zdatný lezec, jako např. krysy, takže patro asi nevyužije jako svoji oblíbenou aktivitu. Přesto můžeme morčeti poskytnout zábavu v podobě interaktivních hraček nebo bludišť či hlavolamů. Morčata jsou velmi chytrá zvířátka a pro pochoutku se budou určitě snažit. Klasickou výbavou jsou vyjma těchto hraček hlavně misky na krmivo, držák na seno a miska nebo napáječka na vodu. Dále můžeme morčeti poskytnout úkryt v podobě domečku. Klece pro morčata můžeme koupit už plně vybavené, obsahující všechny výše uvedené potřeby. Klece mohou být pro morče opravdu luxusním obydlím.

Zobrazit

Kulatá klec pro hlodavce Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook