Elektrický strojek na stříhání psů

Elektrický strojek na stříhání psů slouží ke stříhání nebo zkracování či úpravě psí srsti. Strojek má vyměnitelné holící hlavice, které je třeba po čase vyměnit nebo nechat naostřit. Elektrický strojek na stříhání psů je využíván v psích salonech i majiteli psů, kteří volí úpravu psa doma a do úprav se pouští sami. Elektrický strojek připojíme d...

Elektrický strojek na stříhání psů slouží ke stříhání nebo zkracování či úpravě psí srsti. Strojek má vyměnitelné holící hlavice, které je třeba po čase vyměnit nebo nechat naostřit. Elektrický strojek na stříhání psů je využíván v psích salonech i majiteli psů, kteří volí úpravu psa doma a do úprav se pouští sami. Elektrický strojek připojíme do běžné elektrické zásuvky.

Strojky na psy

Strojky na psy jsou určeny na stříhání psů. Psy můžeme ostříhat, zkrátit srst, oholit nebo pouze zastřihnout. Stříhají se různá plemena psů i psí kříženci. Úpravy srsti s nimi můžeme provádět doma nebo navštívit salon pro psy, kde nám specialisté psa upraví podle plemene nebo našeho přání. Strojky na psy mají více druhů. Méně drahé strojky stačí pro běžné úpravy psů doma a dražší a specializovanější strojky se používají v psích salonech. Strojky na psy mají vyměnitelné hlavice. Některé jdou i ostřit a znovu použít. Strojky mohou být elektrické, některé jednodušší zastřihovače mohou být pouze na baterie.

Zobrazit

Elektrický strojek na stříhání psů V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook