Vysoce kvalitní prémiové krmivo Ontario s masem a zeleninou

Jestliže chcete mít doma zdravého a vitálního psa, musíte dbát na jeho správnou výživu a vybírat pouze kvalitní potravu – netřeba připomínat, že již dávno neplatí starý stereotyp, že psovi stačí kost. Stejně jako lidé i psi potřebují dostatek vitaminů, a když je nemají, strádají. Vhodnou volbou jídelníčku můžete svému čtyřnohému kamarádovi značn...

Jestliže chcete mít doma zdravého a vitálního psa, musíte dbát na jeho správnou výživu a vybírat pouze kvalitní potravu – netřeba připomínat, že již dávno neplatí starý stereotyp, že psovi stačí kost. Stejně jako lidé i psi potřebují dostatek vitaminů, a když je nemají, strádají. Vhodnou volbou jídelníčku můžete svému čtyřnohému kamarádovi značně prodloužit a zkvalitnit život.

Výhody granulí Ontario

Tyto psí granule byly navrženy za účasti několika veterinářů a výživových poradců – obsahují tedy všechny složky nezbytné pro správné fungování psího organismu. V masu jsou látky, díky nimž jsou granule dobře stravitelné a mají vysokou výživovou hodnotu (pes nejí pouhou hmotu na zahnání hladu). V poslední době byla vyvinuta vysoce kvalitní receptura, která nezatěžuje organismus a zabraňuje vzniku výskytu potravních intolerancí.

Nabídka granulí značky Ontario

V současné době si lze vybrat ze široké nabídky, která pokrývá všechny požadavky majitelů – vybírat lze jak s ohledem na věk, rasu a velikost psa, tak i hmotnost balení. Kromě toho můžete svému psovi i přilepšit koupí sušených kuřecích plátků. Povinností každého majitele je také pečovat o chrup psa – k tomu Vám mohou pomoci dentální tyčinky z kuřecího masa, které psi milují. Tyto tyčinky jemně čistí sklovinu a zabraňují tak vzniku zubního kazu a dalších potíží, jež velmi často trápí starší psy.

Důležitost granulí

Granule jsou levnou a velmi vhodnou variantou suchého krmiva pro psy. Jsou oblíbené jak u majitelů, tak především u jejich svěřenců, jež na ně nedají dopustit. Mohou také sloužit jako skvělá motivace při výcviku – na základě Pavlovových reflexů se v mozku psa vytvoří spojení mezi splněním úkolu a odměnou. Psi jsou snadno uplatitelní přes jídlo, pokud budete v ruce držet pamlsek, udělají všechno, co Vám na očích uvidí.

Granule se vyrábějí v mnoha modifikacích, které pokrývají rozdílné nároky psího organismu v průběhu stárnutí. Velkou výhodou granulí je jejich dlouhá doba trvanlivosti, snadná skladovatelnost a přesné dávkování.

Je však vhodné navyknout psa na granule od mala – pokud se pes dříve živil konzervami, nebude se mu do granulí nejprve příliš chtít a bude si hůř zvykat.

Zobrazit

Vysoce kvalitní prémiové krmivo Ontario s masem a zeleninou Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek

Follow us on Facebook