Nejkvalitnější superprémiová krmiva pro psy Eukanuba

Každé psí plemenospecifické požadavky na stravu. Jsou plemena velká, střední a malá. Každý pes potřebuje přesně vyvážené složení jednotlivých složek krmiva. Malí domácí psi nepotřebují získávat tolik energie jako psi závodní. Nedokáží ji spotřebovat a energie se nechtěně mění v tuky. Pokud už se zabýváte výběrem vhodného krmiva, je dobré pam...

Každé psí plemenospecifické požadavky na stravu. Jsou plemena velká, střední a malá. Každý pes potřebuje přesně vyvážené složení jednotlivých složek krmiva. Malí domácí psi nepotřebují získávat tolik energie jako psi závodní. Nedokáží ji spotřebovat a energie se nechtěně mění v tuky. Pokud už se zabýváte výběrem vhodného krmiva, je dobré pamatovat i na druh plemene, pro něž krmivo vybíráte. Eukanuba je krmivo obsahující řadu vitamínů a minerálů pro podporu zdraví jednotlivých psů. Stačí jen vybrat to správné.

Eukanuba poradí i začátečníkům, krmivo podle plemen

Z nabídky Eukanuba můžete vybírat krmiva pro malé, střední a velké psy. A nejen to. Dále se krmiva dělí podle konkrétních plemen. Nemůže se Vám tedy stát, že vybere nesprávné krmivo. Systém, se kterým společnost Eukanuba pracuje, je důmyslný a poradí i chovatelům – začátečníkům.

Krmivo pro správnou váhu psa, lesklou srst a dobré trávení

Krmivo Eukanuba pro malé psy je zaměřeno na správný přísun proteinů (dávkování na kg tělesné hmotnosti psa) tak, aby se předešlo zbytečné nadváze a následným problémům s kloubním aparátem. Krmivo pro střední psy je také přizpůsobeno hmotnosti psa tak, aby nedocházelo k váhovým nadbytkům. Krmivo má dále pomáhat udržovat lesklou pokožku a hedvábnou srst. Krmivo velkých plemen je mimo vše ostatní ještě obohaceno o složky, které pomáhají s trávicím traktem psů. Podporují pevnou stolici a dlouhodobou obratnost.

Zobrazit

Nejkvalitnější superprémiová krmiva pro psy Eukanuba Počet produktů: 31

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek

Follow us on Facebook