Kulatá ptačí klec pro korely

Ptačí klece mají různé tvary. Jedním z nich můžou být i klece kulaté vhodné pro korely. Kulaté klece se dobře umisťují do interiéru. Rozměry klece musíme vybírat i přes kulatý tvar dostatečně velké, aby v nich korela mohla bez problémů a spokojeně trávit čas. Kulaté klece pro korely jsou většinou vybaveny bidýlky a miskami doplňujícími tvar klec...

Ptačí klece mají různé tvary. Jedním z nich můžou být i klece kulaté vhodné pro korely. Kulaté klece se dobře umisťují do interiéru. Rozměry klece musíme vybírat i přes kulatý tvar dostatečně velké, aby v nich korela mohla bez problémů a spokojeně trávit čas. Kulaté klece pro korely jsou většinou vybaveny bidýlky a miskami doplňujícími tvar klece.

Velké klece pro papoušky

Některé druhy papoušků dorůstají v dospělosti opravdu velkých rozměrů. Na to je nutné při jejich pořízení myslet a přizpůsobit jejich velikosti i klec. Klec by měla být dostatečně velká, stabilní a pevná. Vybavení klece by mělo být také přizpůsobeno pro papoušky, jejich silné nohy a zobáky. Misky by měly být větších rozměrů pro dostatek krmiva. Klece pro papoušky by měly mít pevné mříže a dostatečně velké dvířka.

Zobrazit

Kulatá ptačí klec pro korely Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Follow us on Facebook