Přepravní klece pro psy

Přepravní klece pro psy využíváme k přepravě psa v autě nebo hromadné dopravě. Doprava v autě je řízena předpisy a podle zákona musí být pes v autě zajištěn. Jednou z variant je právě přepravní klec. Pes je v kleci omezen v pohybu po automobilu nebo jeho kufru. Nedochází ani k zašpinění auta, ani k nežádoucímu chování psa. Přepravní klece mohou ...

Přepravní klece pro psy využíváme k přepravě psa v autě nebo hromadné dopravě. Doprava v autě je řízena předpisy a podle zákona musí být pes v autě zajištěn. Jednou z variant je právě přepravní klec. Pes je v kleci omezen v pohybu po automobilu nebo jeho kufru. Nedochází ani k zašpinění auta, ani k nežádoucímu chování psa. Přepravní klece mohou být z části z pevných ploch. Mohou být odděleny přepážkou pro jednoho nebo více psů. Mají většinou z přední, někdy i boční stěny, dvířka zajištěná petlicí. Přepravní klec může být udělána na míru nejčastěji používaným typům aut. Takto vyrobená klec může přesně zapadat do prostoru kufru. Přepravní klece pro psy můžeme vystlat psím pelechem nebo polštářem. Do klecí jsou k dostání pro případ potřeby i misky se speciálním uchycením na klec.

Transportní klec pro psa

Transportní klece pro psy zajišťují bezpečnou přepravu psa v automobilu nebo na cestách dopravními prostředky. Mají různé rozměry podle velikosti psa. Vždycky je třeba se při výběru řídit velikostí psa v dospělosti. Transportní klece mohou mít na spodní straně klece připojená kolečka a horní rukojeť, díky čemuž jde i s větší klecí pohodlně a lehce manipulovat. Transportní klec můžeme pro psa udělat pohodlnější pomocí psího polštáře nebo pelechu, který dáme do klece. Také můžeme transportní klec vybavit miskou na vodu, popř. na krmení. Transportní klec můžeme použít i do kufru auta. Většina těchto transportních klecí je vybavena a použitelná i na cestu v letadle, kde jsou podmínky přepravy i rozměry přepravního boxu přesně specifikovány.  

Zobrazit

Přepravní klece pro psy Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Follow us on Facebook