Oblíbené kočičí granule PRO PLAN pro kočky a koťata

Granule PRO PLAN jsou kompletní a vyvážená krmiva pro kočky. Pokud chcete nabídnout Vaší kočce to nejlepší pro její zdraví, nasypte jí do misky granule značky PRO PLAN.

Krmiva PRO PLAN jsou vyvinuta na základě vědeckých výzkumů a patří k velmi oblíbené značce krmiv mezi chovateli koček. Díky vědeckému přístupu může společnost PRO PLAN nabídnout ...

Granule PRO PLAN jsou kompletní a vyvážená krmiva pro kočky. Pokud chcete nabídnout Vaší kočce to nejlepší pro její zdraví, nasypte jí do misky granule značky PRO PLAN.

Krmiva PRO PLAN jsou vyvinuta na základě vědeckých výzkumů a patří k velmi oblíbené značce krmiv mezi chovateli koček. Díky vědeckému přístupu může společnost PRO PLAN nabídnout kvalitní krmiva se specifickými kombinacemi živin, které prokazatelně přispívají k dlouhému a zdravému životu koček. Kočky mají vysoké nároky na výživu, proto je podávání správného krmiva velmi důležité. Krmiva PRO PLAN jsou vyráběna z pečlivě vybraných a vysoce stravitelných surovin té nejvyšší kvality. ProPlan nabízí produkty pro kočky v různých věkových kategoriích.

ProPlan pro koťata

Granule ProPlan pro koťata obsahují komplex živin OPTISTAR, který prokazatelně posiluje přirozenou obranyschopnost koťat. OPTISTAR posiluje zdraví trávícího traktu a snižuje riziko onemocnění koťat. Díky obsahu mleziva je udržována v rovnováze střevní mikroflóra a je posilován imunitní systém.

ProPlan pro dospělé kočky

OPTINERAL je součástí granulí pro dospělé kočky a podporuje zdravou funkci ledvin. OPTINERAL obsahuje speciální kombinaci živin včetně aminokyselin, esenciálních mastných kyselin a antioxidantů. Granule pro dospělé kočky jsou ještě vyráběny speciálně pro kočky kastrované, dospělé kočky s citlivým zažíváním a mlsnými jazýčky, pro kočky žijící v bytě.

ProPlan pro starší kočky

Starší kočky potřebují speciální stravu, která obsahuje živiny na podporu důležitých životních funkcí koček. Granule pro starší kočky Pro Plan obsahují LONGEVIS, což je komplex antioxidantů, omega 3 a 6 mastných kyselin a prebiotik. LONGEVIS prodlužuje zdravý a kvalitní život koček ve věku 7 a více let.

Zobrazit

Oblíbené kočičí granule PRO PLAN pro kočky a koťata Počet produktů: 18

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek

Follow us on Facebook