Hliníkové klece pro psy

Hliníkové klece pro psy můžeme použít k několika účelům. Můžeme je používat doma, pokud chceme psa v době naší nepřítomnosti oddělit od ostatních částí domu. Používat je můžeme na psích akcích – závodech, výstavách nebo k přepravě psů. Hliníkové klece jsou relativně lehké. Větší klece jsou pro lepší manipulaci vybaveny kolečky a madlem. Hliníkov...

Hliníkové klece pro psy můžeme použít k několika účelům. Můžeme je používat doma, pokud chceme psa v době naší nepřítomnosti oddělit od ostatních částí domu. Používat je můžeme na psích akcích – závodech, výstavách nebo k přepravě psů. Hliníkové klece jsou relativně lehké. Větší klece jsou pro lepší manipulaci vybaveny kolečky a madlem. Hliníkové klece pro psy mají většinou dva vchody – z přední a boční strany. Klece mají oddělávací dno – můžeme je tedy lehce vyčistit. Mohou být odděleny přepážkou a oddělovat tak od sebe dva nebo více psů.

Hliníkové klece pro psa je vždy nutno vybírat podle rozměru psa. Měl by se v ní dokázat pohodlně otočit, lehnout si, zvednout se. Klece jde velmi lehce složit a lehce je přenášet a uložit. Pokud si pes v kleci zvykne, může ji považovat za svoje útočiště a pelíšek, v kleci bez nucení spát a odpočívat. Klec můžeme vybavit dostatečně velkým psím pelechem, dekou, matrací  nebo polštářem pro psy.

Klec do auta pro psa

Pes musí být v autě zajištěn. Nesmí se volně pohybovat a ohrožovat cestující nebo řidiče. Jednou  z možností zajištění slouží přeprava psa v kleci do auta. Tyto klece se většinou dávají do zavazadlového prostoru auta. Pro oblíbené typy aut se dá koupit klec do auta na míru. Klece do auta mají různé rozměry. Je potřeba dobře změřit i rozměry kufru i klec. Místo nám v kufru může ušetřit částečně zkosená klec, která do kufru zapadá lépe. V kleci můžeme přepravovat i více psů. Lze je oddělit pomocí přepážky nebo koupit klec přímo pro více psů. Klec by měla být pro psa dostatečně velká a pohodlná. Komfort můžeme zvýšit pomocí psích pelechů, polštářků nebo dek pro psy. Na dlouhou cestu dáváme psovi do klece misku na vodu, kterou lze lehce uchytit na mříže klece. 

Zobrazit

Hliníkové klece pro psy Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Follow us on Facebook