Filtr do malého akvária

K menším objemům akvária doporučujeme menší filtry. Pokud například vlastníte akvárium o 3 – 50 l, stačí Vám Filtr AQUAEL AQ Fan Micro Plus. Tento filtr do malého akvária má výkon 250 l/h a to bohatě stačí do malého akvária. Filtr slouží především k čištění vody od mikroorganismů a dalších nečistot. Navíc slouží k přečerpávání a provzdušnění vod...

K menším objemům akvária doporučujeme menší filtry. Pokud například vlastníte akvárium o 3 – 50 l, stačí Vám Filtr AQUAEL AQ Fan Micro Plus. Tento filtr do malého akvária má výkon 250 l/h a to bohatě stačí do malého akvária. Filtr slouží především k čištění vody od mikroorganismů a dalších nečistot. Navíc slouží k přečerpávání a provzdušnění vody v akváriu. 

Příslušenství k akvarijním filtrům

Mezi příslušenství, které patří jak k vnějším filtrům, tak vnitřním filtrům, je vložka, která zachycuje nečistoty. Některé vložky jsou prodávány ke konkrétním typům filtrů. Vložky mohou být pěnové či molitanové. Speciálním materiálem je uhlíková náplň. Dalším příslušenstvím k filtrům je např. náhradní přísavka, náhradní kryty k motoru, náhradní vrtulky či náhradní nádoba k filtru.

Zobrazit

Filtr do malého akvária Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Follow us on Facebook