Akvarijní krmiva

Krmiva pro akvarijní rybičky jsou pro snadnější hledání rozdělena do kategorií dle složení a způsobu použití. NÁŠ TIP: Pokud hledáte krmivo od konkrétní značky, použíjte filtr ,,třídit dle značky"

Akvarijní krmiva Počet produktů: 146

Podkategorie

 • Univerzální vločková

  Univerzální vločková (lupínková) krmiva jsou vhodná pro všechny druhy akvarijních rybiček. Vločky zůstávají na hladině dlouho stabilní a jsou velmi dobře stravitelné. NÁŠ TIP: Vřele doporučujeme krmivo SERA VIPAN, které používáme v našem kamenném obchodě.

 • Speciální

  Speciální akvarijní krmiva jsou určena pro konkrétní druhy akvarijních ryb jako jsou např. tlamovci, terčovci, cichlidy, betty, apod. NÁŠ TIP: Pokud hledáte krmivo od konkrétní značky, použíjte filtr ,,třídit dle značky"

 • Univerzální ostatní

  V této kategorii naleznete zejména přírodní krmiva pro rybičky jako jsou artémie,dafnie, krevety, patentky, plankton, blechy, komáří larvy apod.

 • Tablety na dno

  Tablety na dno jsou vhodným krmivem zejména pro sumce a pro ryby žijící u dna. Ryby požírají kousky tablety, které se pomalu rozpouští. NÁŠ TIP: Krmte pouze tolik, kolik ryby spotřebují během 30 minut.

 • Univerzální granulovaná

  Univerzální granulovaná krmiva jsou vhodná pro všechny druhy akvarijních rybiček. Granule pro ryby pomalu klesají a zůstávají dostatečně dlouho ve střední zóně vody, kde je ryby bez problému přijmou. Voda není zbytečně zatěžována.

 • Víkendová

  Víkendová, nebo-li prázdninová krmiva jsou užitečným pomocníkem zajména v době Vaší nepřítomností. Hodnotné suroviny v prázdninových krmivech jsou postupně uvolňovány tak, že je ryby mohou vrstvu po vrstvě odkusovat.

 • Pro potěr

  Krmiva pro potěr ovlivňují rovnoměrný a zdravý růst malých rybek. Obsahují stabilní množství vitamínu C a vysoký obsah proteinu který příznivě ovlivňuje vitalitu.

 • Mořská

  Krmiva pro mořské ryby zajišťují zdravou a pestrou výživu mořských obyvatel akvárií. Díky němu můžete zajistit i v mořských akvárijích optimální výživu, jsou totiž speciálně přizpůsobena potravním nárokům mořských ryb a bezobratlých.

 • Mražená

  Mražená akvarijní krmiva pro ryby. U veškerých mražených krmiv je možný pouze OSOBNÍ ODBĚR v naší kamenné prodejně. Mražená krmiva NEZASÍLÁME přes žádnou přepravní společnost.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 146 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 146 položek

Follow us on Facebook