Vstupní dvířka pro kočky

Vstupní dvířka pro kočky se používají do vstupních dveří domu nebo místnosti, kam chceme, aby měla kočka vstup i přes zavřené dveře. Vstupní dvířka můžeme kočce pořídit, aby měla stálý vstup ze zahrady do domu. Dvířka mohou být jednostranná nebo oboustranně otvíratelná. Dvířka pro kočky jsou vyrobena z různých materiálů a v různých barvách. Jdou...

Vstupní dvířka pro kočky se používají do vstupních dveří domu nebo místnosti, kam chceme, aby měla kočka vstup i přes zavřené dveře. Vstupní dvířka můžeme kočce pořídit, aby měla stálý vstup ze zahrady do domu. Dvířka mohou být jednostranná nebo oboustranně otvíratelná. Dvířka pro kočky jsou vyrobena z různých materiálů a v různých barvách. Jdou tak přizpůsobit různým dveřím, aby co nejméně narušovaly jejich design.

Velké množství uživatelů vstupních dvířek má při jejich používání obavy z možností otevření zloději. V současné době je možné koupit dvířka s technologií, která tomuto zamezí. Dvířka jdou otevřít pouze na čip, který má kočka na obojku. Tím se zamezí nechtěnému otvírání.

Průchozí dvířka pro kočku

Pro bezproblémový vstup koček do domu nebo různých místností i přes zavřené dveře jsou průchozí dvířka pro kočky ideálním řešením. Dvířka můžeme použít do vstupních dveří do domu, aby se kočka dostala na zahradu. Velmi často jsou oblíbená i v bytech třeba do vstupu do koupelny, kde je umístěn kočičí záchod. Nemusíme stále kontrolovat zavírání dveří. Průchozí dvířka pro kočku jsou vyráběna v různých barevných provedeních a z různých materiálů. Správným výběrem je tedy dokážeme přizpůsobit každým dveřím.

Zobrazit

Vstupní dvířka pro kočky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook