Nejvhodnější podestýlka pro králíky

Dnes existují různé druhy podestýlek pro hlodavce, jako jsou králíci. Nejvhodnější podestýlka pro králíky bývá dřevěná podestýlka. Jednoznačným důvodem pro tuto volbu je savost dřevěných pelet a tudíž je nutné vyčistit králíčkovi cca 1x týdně. Dále může být použita sláma, ale ta téměř vůbec nesaje a je ji nutné velice často vyměňovat. Vždy je le...

Dnes existují různé druhy podestýlek pro hlodavce, jako jsou králíci. Nejvhodnější podestýlka pro králíky bývá dřevěná podestýlka. Jednoznačným důvodem pro tuto volbu je savost dřevěných pelet a tudíž je nutné vyčistit králíčkovi cca 1x týdně. Dále může být použita sláma, ale ta téměř vůbec nesaje a je ji nutné velice často vyměňovat. Vždy je lepší vybírat podestýlku tak, aby nebyla prašná (kvůli různým dýchacím problémům).

Podestýlka pro želvy

Vhodnou podestýlkou pro želvy je jistě speciální písek do terária. Dále jsou velice vhodné dřevěné hobliny. Tyto hobliny však musí být bezprašné. Výhodou dřevěných hoblin je jejich savost. Tyto hobliny jsou přírodní a bez zápachu.

Zobrazit

Nejvhodnější podestýlka pro králíky Počet produktů: 13

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek

Follow us on Facebook