Hárací kalhotky pro psy

Dospělá fena od cca roku věku pravidelně 2-3krát do roka hárá. Při tomto mimo další hormonální projevy vypuzuje ze svého pohlavního ústrojí krev a výtok. Pokud fena žije v domě nebo bytě, může to být pro její majitele nepříjemné, protože fena po sobě nechává flíčky a kapky. Pro omezení těchto ne úplně žádoucích projevů existují na trhu hárací ka...

Dospělá fena od cca roku věku pravidelně 2-3krát do roka hárá. Při tomto mimo další hormonální projevy vypuzuje ze svého pohlavního ústrojí krev a výtok. Pokud fena žije v domě nebo bytě, může to být pro její majitele nepříjemné, protože fena po sobě nechává flíčky a kapky. Pro omezení těchto ne úplně žádoucích projevů existují na trhu hárací kalhotky pro psy. Jsou upevněny mezi zadní nohy feny pomocí pásků nebo gumiček. Většinou mají otvor na ocas. Hárací kalhotky pro psy se vyrábějí v několika velikostech. Pro zachycení krve do nich použijeme běžnou dámskou hygienickou vložku. Psi si na kalhotky rychle zvyknou a nám ubyde práce s čištěním koberců a podlah.

Hárací kalhotky pro fenky

Feny v dospělosti 2-3x do roka hárají. Jedním z příznaků je i odkapávání krve z pohlavního ústrojí feny. Pokud fena sdílí domácnost s majiteli v domě nebo bytě, můžeme používat hárací kalhotky pro fenky a tím zabránit znečišťování podlah a míst, kde se fena pohybuje. Kalhotky pro fenky se upevňují mezi zadní nohy feny. Mají otvor na ocas a místo, kam přilepíme klasickou dámskou hygienickou vložku, a zabráníme tím odkapávání krve. Kalhotky pro fenky jsou k dostání v několika velikostech podle velikosti feny. Mimo to kalhotky fenu částečně chrání i před nechtěnými psími nápadníky. Kalhotky se přesto doporučuje fenám během dne občas sundat, aby se mohla fena sama očistit. Pro udržení čistoty doma také přispěje domácí toaleta pro psy.

Zobrazit

Hárací kalhotky pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook