Zářivky, žárovky

V této kategorii naleznete akvarijní žárovky a zářivky. Pro snadnější hledání jsou zářivky rozčleněny dle tipu T8 (klasické) T5 (zůžené) a dle vhodnosti použití (mořské, sladkovodní). NÁŠ TIP: Rozčlenění dle vhodnosti je pouze doporučené, není nutné jej dodržovat.

Zářivky, žárovky Počet produktů: 22

Podkategorie

 • Sladkovodní zářivky T8

  Akvarijní zářivky T8  se doposud používají nejčastěji. Rozčlenění dle vhodnosti (sladkovodní,mořské) je pouze doporučené, není nutné jej dodržovat. NÁŠ TIP: Po výběru vhodné zářivky, a po rozkliknutí tlačítka ,,související zboží" se Vám zobrazí seznam zářivek jiného tipu použití (stejné délky,stejného výkonu).

 • Mořské zářivky T8

  Mořské zářivky T8 se doposud používají nejčastěji. Rozčlenění dle vhodnosti (sladkovodní,mořské) je pouze doporučené, není nutné jej dodržovat. NÁŠ TIP: Po výběru vhodné zářivky, a po rozkliknutí tlačítka ,,související zboží" se Vám zobrazí seznam zářivek jiného tipu použití (stejné délky,stejného výkonu).

 • Sladkovodní zářivky T5

  Sladkovodní zářivky T5 zůženého tipu mají v akvaristice menší zastoupení. Rozčlenění dle vhodnosti (sladkovodní,mořské) je pouze doporučené, není nutné jej dodržovat. NÁŠ TIP: Po výběru vhodné zářivky, a po rozkliknutí tlačítka ,,související zboží" se Vám zobrazí seznam zářivek jiného tipu použití (stejné délky,stejného výkonu).

 • Mořské zářivky T5

  Mořské zářivky T5 zůženého tipu mají v akvaristice menší zastoupení. Rozčlenění dle vhodnosti (sladkovodní,mořské) je pouze doporučené, není nutné jej dodržovat. NÁŠ TIP: Po výběru vhodné zářivky, a po rozkliknutí tlačítka ,,související zboží" se Vám zobrazí seznam zářivek jiného tipu použití (stejné délky,stejného výkonu).

 • Lampy, žárovky

  V této kategorii naleznete halogenové lampy (vhodné zejména pro mořská akvária) a osvětlovací moduly do akvárií. NÁŠ TIP: Nenašli jste co jste hledali? zkuste kategorii Osvětlení - LED osvětlení,moduly

 • LED zářivky
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek

Follow us on Facebook