Keramická miska pro kočky

Keramické misky pro kočky jsou pro kočky vhodné především na vodu. Použít je můžeme samozřejmě i na krmení. Misky se dobře čistí. Hlavní výhodou keramické misky je její větší hmotnost a menší riziko převrácení a vylití vody nebo vysypání krmiva. Keramické misky jsou, stejně jako další misky, různých rozměrů a tvarů. Keramické misky mohou být dvo...

Keramické misky pro kočky jsou pro kočky vhodné především na vodu. Použít je můžeme samozřejmě i na krmení. Misky se dobře čistí. Hlavní výhodou keramické misky je její větší hmotnost a menší riziko převrácení a vylití vody nebo vysypání krmiva. Keramické misky jsou, stejně jako další misky, různých rozměrů a tvarů. Keramické misky mohou být dvojité misky nebo misky samostatné. Mohou být různě barevné nebo obrázkové.

Misky a fontány pro kočky

Misky pro kočky mohou být keramické, plastové nebo nerezové. Keramické jsou těžké a nelze je tak dobře převrhnout, plastové jsou naopak lehké a skladné a nerezové jsou velmi dobře udržovatelné. Krmivo můžeme dávat kočce do libovolné misky podle našeho vkusu a zvyku.

Fontány pro kočky jsou velmi vhodné pro kočky, které ze zvyku odmítají pití stojaté vody z misek. Kočka je obecně velmi vybíravé zvíře a s pitím může být občas problém. Fontány pro kočky ale vesměs všechny kočky přijímají dobře a velmi rychle si je oblíbí. Ve fontánách voda neustále proudí, takže je udržována svěží a čerstvá. Pokud necháváme kočku delší dobu samotnou, fontána nám pro ni zabezpečí dostatek čerstvé vody.

 

Pro volný pohyb dovnitř domu a ven doporučujeme také zakoupit průchozí dvířka pro kočky.

Zobrazit

Keramická miska pro kočky Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Follow us on Facebook