Napáječka na vodu pro králíky

Jestliže se chystáte koupit si domácího mazlíčka, jako je králík, je nutné mu opatřit napáječku na vodu pro králíky. Jednoznačnou výhodou těchto napáječek je nulové znečištění vody. Kvalitní napáječky mají velice dlouhou životnost a jsou vyráběny v různých barevných variantách. Další výhodou je téměř nulová protékavost – zejména u těch kvalitněj...

Jestliže se chystáte koupit si domácího mazlíčka, jako je králík, je nutné mu opatřit napáječku na vodu pro králíky. Jednoznačnou výhodou těchto napáječek je nulové znečištění vody. Kvalitní napáječky mají velice dlouhou životnost a jsou vyráběny v různých barevných variantách. Další výhodou je téměř nulová protékavost – zejména u těch kvalitnějších napáječek. Napáječky mohou být plastové nebo skleněné. Výhodou skleněných napáječek je pevné usazení v nástavci.

Misky a napáječky pro hlodavce

K napáječce je nutné ještě zakoupit misku, aby mělo zvířátko kde jíst. Velice oblíbené jsou misky keramické a pak také misky betonové. Misky jsou vyráběny v různých velikostech. Misky jsou k dostání také v různých barevných variantách. Podobně jako toaleta pro hlodavce pomáhají v kleci zajistit čistotu.

Zobrazit

Napáječka na vodu pro králíky Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Follow us on Facebook