Alavis komplex kloubní výživa Single

Alavis Single je kloubní přípravek proti bolesti a zánětu. Preventivně působí na zpevnění šlach a vazů a jejich regeneraci. Obsahuje v 99% koncentraci látku MSM. Přípravek je vhodné užívat i u poúrazových a pooperačních stavů, dá se použít pro zmírnění alergických procesů i na zlepšení kvality kůže. Alavis kloubní výživu je doporučeno podávat i ...

Alavis Single je kloubní přípravek proti bolesti a zánětu. Preventivně působí na zpevnění šlach a vazů a jejich regeneraci. Obsahuje v 99% koncentraci látku MSM. Přípravek je vhodné užívat i u poúrazových a pooperačních stavů, dá se použít pro zmírnění alergických procesů i na zlepšení kvality kůže. Alavis kloubní výživu je doporučeno podávat i psím seniorům pro zlepšení hybnosti.

Alavis Forte kloubní výživa

Kloubní výživa Alavis Forte obsahuje dvě účinné látky glukosamin a chondroitin, které dlouhodobě působí na správnou funkci kloubní chrupavky, její pevnost a pružnost. Díky speciální technologii je vstřebání tabletky Alavis Forte téměř okamžité. Kloubní výživa Alavis Forte zajišťuje velmi intenzivní ochranu kloubu a zpomaluje, až zastavuje už vzniklé poškození chrupavek. Výživa může být použita preventivně, ale i při bolesti kloubů a pro zkvalitnění života starším jedincům.

Zobrazit

Alavis komplex kloubní výživa Single Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Follow us on Facebook