Vodní jezírková čerpadla

Vodní jezírková čerpadla jsou nedílnou součástí správné údržby jezírka. Vybíráme je s ohledem na jeho výkon. Čerpadlem popoháníme filtrační zařízení. Měla by zvládnout čerpat vodu i s menšími nečistotami a mít pojistku proti přehřátí. Čerpadla mohou být pro mokrý i suchý provoz. Pro suchý provoz jsou určena čerpadla na pohon některých fontán a g...

Vodní jezírková čerpadla jsou nedílnou součástí správné údržby jezírka. Vybíráme je s ohledem na jeho výkon. Čerpadlem popoháníme filtrační zařízení. Měla by zvládnout čerpat vodu i s menšími nečistotami a mít pojistku proti přehřátí. Čerpadla mohou být pro mokrý i suchý provoz. Pro suchý provoz jsou určena čerpadla na pohon některých fontán a gravitační filtrační systémy. Vodní čerpadla se mohou ještě lišit v použitelnosti na sladkou a slanou vodu. Slaná voda není v našich podmínkách příliš obvyklá, ale v případě potřeby je třeba zvolit čerpadlo, které je na její filtraci uzpůsobeno.

Čerpadlo do jezírka s rybami

Čerpadla do jezírka s rybami jsou velmi důležitá. Čerpadla jsou často napojena na filtrační a další zařízení, která pomáhají čistit vodu a udržovat ji v kvalitě, kterou ryby chované v jezírku potřebují. Ryby svými výkaly a nespotřebovanými zbytky krmiva znečišťují zahradní jezírko. Ani přírodní bakterie, které se pomocí prostředí a rostlin v jezírku tvoří, většinou nedokáží jezírko dostatečně vyčistit. Proto je důležité si pomoci jezírkovou technikou.

Zobrazit

Vodní jezírková čerpadla V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook