Lehce stravitelné kočičí granule Iams

Krmivo pro kočku je potřeba vždy vybírat velmi pečlivě. Je nutné číst složení jednotlivých granulí, konzerv, atd., aby Vaše kočička dostala vždy jen to nejlepší a nejkvalitnější. Při výběru krmiv je nutné dbát na stáří a fyzickou kondici Vaší kočky. Kvalitní krmiva podporují zdravý vývoj kočky a krásnou lesklou srst. Granule pro kočky jsou vyráb...

Krmivo pro kočku je potřeba vždy vybírat velmi pečlivě. Je nutné číst složení jednotlivých granulí, konzerv, atd., aby Vaše kočička dostala vždy jen to nejlepší a nejkvalitnější. Při výběru krmiv je nutné dbát na stáří a fyzickou kondici Vaší kočky. Kvalitní krmiva podporují zdravý vývoj kočky a krásnou lesklou srst. Granule pro kočky jsou vyráběny přesně podle potřeb dospělých koček. Na trhu se objevuje velké množství druhů granulí, různé velikosti balení a z různých druhů masa. Můžete tak své kočce nabídnout přesně to, co potřebuje a co jí chutná.

Prémiová krmiva Iams

Krmiva Iams mají vysoký obsah výživové hodnoty v každém gramu, což zaručuje přísun potřebných živin. Při krmení je tedy možné volit menší dávkování, a přesto bude krmivo splňovat všechny požadavky na živiny. Krmení kočky Vás může vyjít levněji než dříve.

Kočičí krmivo Iams s živočišnými proteiny

Krmiva Iams představují na trhu opravdovou kvalitu. Při výrobě granulí a krmiv značky Iams jsou používány jen ty nejkvalitnější suroviny. Iams krmiva jsou plné chuti, obsahují živočišné bílkoviny, které pocházejí ze zvířat určených pro normální spotřebu. Krmiva Iams jsou vyráběna bez konzervantů a přidaných barviv. Granule Iams obsahují vysoce aktivní protein z kuřete, jehněte nebo ryb, což napomáhá k udržení správné tělesné kondice a svalové hmoty kočky.

Kočka je masožravec, potřebuje tedy krmiva s vysokým obsahem živočišného proteinu. Pro podporu zdravé kůže a srsti obsahují krmiva značky Iams správný poměr mastných kyselin Omega3 a6. Vitamín E podporuje imunitní systém a přírodní vláknina správné zažívání. Krmiva Iams ve formě suchých granulí udržují čisté zuby a zdravé dásně kočky. Díky esenciálním živinám bude srdce a tělo Vaší kočky zdravé.

Granule Iams pro kočky jsou snadno stravitelné a mají vysokou výživovou hodnotu. Krmiva značky Iams jsou kompletní, obsahují tedy všechny potřebné živiny. Granule Iams kombinují vynikající chuť s vysokou stravitelností. Značka Iams nabízí suchá krmiva ve formě granulí a mokrá krmiva jako masové kapsičky.

Zobrazit

Lehce stravitelné kočičí granule Iams V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook