Německé krmivo Platinum se 70% podílem masa

Značka Platinum pochází z Německa, což samo o sobě svědčí o vysokém standardu kvality. Granule této značky jsou pro psy výživné, snadno stravitelné a obsahují všechny látky potřebné pro správné fungování organismu zvířete. Granule Platinum neobsahují přidanou vodu, chemii či různá dochucovadla, maso je zpracováváno velmi šetrným způsobem, čímž j...

Značka Platinum pochází z Německa, což samo o sobě svědčí o vysokém standardu kvality. Granule této značky jsou pro psy výživné, snadno stravitelné a obsahují všechny látky potřebné pro správné fungování organismu zvířete. Granule Platinum neobsahují přidanou vodu, chemii či různá dochucovadla, maso je zpracováváno velmi šetrným způsobem, čímž je zajištěna jak kvalita, tak i chuť.

Složení granulí

Krmivo obsahuje velké množství vitaminů, olejů, výtažků z bylinek, rýže a zeleniny, představuje tak plnohodnotnou stravu vhodnou pro všechna psí plemena i s ohledem na věk každého jedince. Na výběr máte z kuřecího nebo jehněčího masa, které je smícháno s kukuřicí, kuřecím tukem, rýží, sušenými jablky, lososovým olejem, olivovým olejem a kořenem smilaxu lékařského. Mezi další složky pak patří celer, artyčok, řeřicha, heřmánek, smetanka lékařská, prášek z hořce a yuca.

Co se vitaminů týče, nemalé je zastoupení vitaminů rozpustných v tucích, tedy A, D, E, K; kromě nich pak vitaminy řady B (tzv. B-komplex, kam patří B1, B2, B6 a B12), kyselinu nikotinovou, biotin, kyselinu folinovou a hepahydrát sulfidu kobaltnatého. Potrava obsahuje také antioxidanty na vitaminové bázi – jedná se o extrakty obsahující přírodní tokoferoly – tedy látky na bázi vitaminu E.

Obsahové látky

Celou čtvrtinu hmotnosti zaujímají proteiny, které jsou pro psa nepostradatelné, 16% tvoří tuk, 6,9% popeloviny a vláknina pouze 2%. Nadbytek vlákniny ve stravě může u psů vyvolat problémy s játry a ledvinami, které v extrémních případech mohou být fatální. Velmi významnou složkou je však 1,5% podíl kalcia a 1% fosforu – obě tyto látky se značným způsobem podílejí na správném utváření kostry a podporují tvrdost a odolnost kostí a zabraňují vzniku zlomenin.

Péče o psa po výživové stránce je nezbytnou součástí správné starostlivosti – správně krmený pes bude prospívat a znatelně se zlepší kvalita i délka jeho života. Zanedbání tohoto faktoru může vést ke vzniku nejrůznějších onemocnění.

Zobrazit

Německé krmivo Platinum se 70% podílem masa V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook