Velmi kvalitní krmiva pro kočky Pro Plan

Krmiva Pro Plan představují špičkovou výživu pro dlouhý a zdravý život Vaší kočky. Granule pro kočky Pro Plan v sobě spojují vysoce kvalitní suroviny, které zaručí zdravý a dlouhý život Vaší kočky. Součástí kvalitních receptur Pro Plan Cat jsou suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály. Granule podporují funkci imunitního a trávícího sy...

Krmiva Pro Plan představují špičkovou výživu pro dlouhý a zdravý život Vaší kočky. Granule pro kočky Pro Plan v sobě spojují vysoce kvalitní suroviny, které zaručí zdravý a dlouhý život Vaší kočky. Součástí kvalitních receptur Pro Plan Cat jsou suroviny z přirozených zdrojů, vitamíny a minerály. Granule podporují funkci imunitního a trávícího systému, kůže a srsti.

Velmi kvalitní krmiva pro kočky Pro Plan jsou vyráběna z několika různých druhů masa a vždy pro konkrétní potřeby kočky.

Pro Plan Cat Adult  představuje kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky. Směs pro dospělé kočky je vyráběna v několika příchutích: kuřecí maso s rýží, kachní maso s rýží a losos s rýží. Celozrnné obiloviny, prebiotika a rýže zaručují vysokou stravitelnost krmiva a snižují zápach z kočičí toalety. Granule pro dospělé kočky obsahují OPTIRENAL, který je potřebný pro správnou funkci ledvin. Antioxidanty navíc zpomalují proces stárnutí.

Pro Plan Cat Delicate Turkey

Granule Pro Plan Cat Delicate Turkey Rice jsou určeny pro kočky s citlivou kůží a trávením s příchutí krůty s rýží. Granule obsahují OPTINERAL, který podporuje správné fungování ledvin. Granule Pro Plan Cat Delicate Turkey Rice si oblíbí i ty nejnáročnější kočky. Obsahují omezený počet zdrojů bílkovin, díky čemuž se snižuje riziko vzniku potravinových alergií. Svědění a loupání kůže zmírňují mastné kyseliny omega3 a6, zinek a vitamíny B. Navíc se konzumací těchto granulí snižuje tvorba zubního kamene u koček, a to až o 40%. Granule kočku chrání a zároveň vyživují a dodávají všechny potřebné látky.

Pro Plan Cat Derma Plus Salmon

Granule jsou určeny pro dospělé kočky a obsahují všechny esenciální živiny, vitamíny skupiny B, vitamín E, zinek, mastné kyseliny omega3 a6 adietní vlákniny. Pro Plan Cat Derma Plus Salmon s příchutí lososa si zamilují všechny kočky. Granule pomáhají omezovat nadměrné vypadávání chlupů a podporují zdravou kůži a srst.

Pro Plan Cat Housecat Chicken

Granule jsou speciálně vyvinuty pro kočky, které tráví většinu času v bytě. Tento druh granulí obsahuje složky, které zamezují tvorbě trichobezoárů (smotky chlupů v žaludku) a snižuje zápach z kočičích toalet. Pro Plan Cat Housecat Chicken obsahují OPTIRENAL, který podporuje správnou funkci ledvin.

Pro Plan Cat Junior Chicken

Pro Plan Cat Junior Chicken jsou granule, které obsahují veškeré potřebné látky pro správný vývoj kostí a zdravého imunitního systému u koťat. Krmivo je také vhodné pro kočky březí a kojící kočky. OPTISTART, který je součástí granulí, je komplex živin, který obsahuje přirozené protilátky z kolostra a antioxidanty, které podporují imunitní systém.

Pro kočky s nadváhou nebo méně aktivní kočky jsou určeny granule Pro Plan Cat Light Turkey. Pro kočky kastrované je vhodné krmivo Pro Plan Cat Sterilised, které je k dostání ve třech příchutích: kuřecí maso s králičím masem, losos a tuňák, kuřecí maso s krůtou. Pro starší kočky jsou doporučeny granule Pro Plan Cat Vital Age 7 +.

Zobrazit

Velmi kvalitní krmiva pro kočky Pro Plan Počet produktů: 18

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek

Follow us on Facebook