Kloubní výživa pro koně Hyalchondro

Kloubní výživa pro koně Hylachondro slouží hlavně v oblasti vývoje a udržení zdravého pohybového aparátu koně. A to platí jak pro sportovní (závodní) koně, tak i pro pracovní koně. Tento přípravek kombinuje velice účinné látky, které zajišťují dobrou péči o pohybový aparát. Navíc také příznivě ovlivňuje chrupavku. Výhodou této kloubní výživy je ...

Kloubní výživa pro koně Hylachondro slouží hlavně v oblasti vývoje a udržení zdravého pohybového aparátu koně. A to platí jak pro sportovní (závodní) koně, tak i pro pracovní koně. Tento přípravek kombinuje velice účinné látky, které zajišťují dobrou péči o pohybový aparát. Navíc také příznivě ovlivňuje chrupavku. Výhodou této kloubní výživy je výborná vstřebatelnost a rychlá absorpce. Navíc je možné tento přípravek využívat dlouhodobě bez nějakých zdravotních následků. Tento přípravek neobsahuje dopingové látky. Tato kloubní výživa je také vhodná pro mladé koně a pony, či pro starší koně, kde prodlužuje aktivní život. Je možné také používat výživu v době rekonvalescence (po operaci) či po prodělaném onemocnění.

Krmivo a vitamíny pro koně

Krmiva ENERGY´S Relax jsou vhodná při nízké zátěži a při rekonvalescenci. Krmivo je vyvážené – obsahuje nízký energetický obsah a tím dokáže koně udržet v optimální kondici. Krmiva Nutri Horse jsou též vhodná pro koně v klidu a pro hobby koně. Obsahuje vyšší vlákninu. Krmivo Pavo je určeno pro rekreační a lehký sport. Neobsahuje oves a má velmi nízký obsah protejnů. Z vitamínů si lze vybrat značku Nutri Horse či Phytovet, které jsou velice kvalitní a dodají dostatek vitamínů pro koně.

Zobrazit

Kloubní výživa pro koně Hyalchondro Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Follow us on Facebook