Rozčesávací kartáče a hřebeny pro psy

Hřebeny pro psy jsou velice důležité. Hřebeny pomáhají dobře rozčesávat srst. Na trhu jsou různé druhy hřebenů – hřebeny příčné dvouřadé, hřebeny s točivými hroty nebo např. hřebeny střídavé. Rozčesávací kartáče mají také výborné vlastnosti. Pomáhají rozčesávat zacuchanou srst. Kartáče jsou rozděleny pro psy krátkosrsté či dlouhosrsté. Neméně dů...

Hřebeny pro psy jsou velice důležité. Hřebeny pomáhají dobře rozčesávat srst. Na trhu jsou různé druhy hřebenů – hřebeny příčné dvouřadé, hřebeny s točivými hroty nebo např. hřebeny střídavé. Rozčesávací kartáče mají také výborné vlastnosti. Pomáhají rozčesávat zacuchanou srst. Kartáče jsou rozděleny pro psy krátkosrsté či dlouhosrsté. Neméně důležité v péči o srst psů jsou také kvalitní šampony pro psy.

Trimovací hřeben pro psa

Trimování je speciální technika úpravy srsti. Trimování je určeno zejména pro dlouhosrstá plemena. Trimovací hřeben pro psa má výhodu v tom, že redukuje línání a také vyčesává odumřelé chlupy. Výborným trimovacím hřebenem je hřeben značky LE SALON. Tento trimovací hřeben se řadí mezi profesionální hřebeny na trhu.

Zobrazit

Rozčesávací kartáče a hřebeny pro psy Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Follow us on Facebook