Superprémiové krmivo ProPlan pro dospělé, seniory a štěňata

Krmivo pro psy značky ProPlan bylo navrženo za pomoci veterinářů a výživových poradců, je tedy vhodnou a plnohodnotnou stravou pro všechna psí plemena i jednotlivé věkové kategorie. Protože požadavky psího organismu se v průběhu stárnutí mění, musí se měnit i složení jejich potravy – jiné látky zvíře potřebuje coby štěně, jiné pak ve stáří. Je n...

Krmivo pro psy značky ProPlan bylo navrženo za pomoci veterinářů a výživových poradců, je tedy vhodnou a plnohodnotnou stravou pro všechna psí plemena i jednotlivé věkové kategorie. Protože požadavky psího organismu se v průběhu stárnutí mění, musí se měnit i složení jejich potravy – jiné látky zvíře potřebuje coby štěně, jiné pak ve stáří. Je nutné se vyvarovat již dávno překonaného stereotypu, že psům stačí kost.

Krmivo značky ProPlan pro štěňata

Začátek života psa je stejně jako u lidí klíčový a podle toho, jaké základy psovi položíte, se bude pak odvíjet zbytek jeho života. Jednoduše řečeno – není radno nic podcenit. V tomto období se vytvoří základy pro stavbu kostry, kvalitu srsti, zdraví kostí a kloubů (klouby jsou hlavně pro velká plemena problémové) a pevnost chrupu. Zdravý, veselý a dlouhověký pes vyroste pouze ve správných podmínkách dokonalé výživy. Krmivo ProPlan je skvělou volbou – obsahuje všechny látky nezbytné pro správné fungování psího organismu: dostatek proteinů, tuků, sacharidů i vitaminů, které se zásadním způsobem podílejí na správném trávení.

Krmivo značky ProPlan pro dospělé psy

Z naší nabídky krmiv značky ProPlan si můžete vybrat s ohledem na rasu a velikost psa. Všechny typy jsou vyrobeny z kvalitních surovin a usnadňují tak Vašemu psovi trávení a využitelnost všech látek. Mají v sobě optimální zastoupení bílkovin, omega3 a6 nenasycených mastných kyseliny, vitamin E a další. Nezanedbatelný je i podíl zinku, jehož hlavním úkolem je podílet se na správné funkci imunitního systému.

Krmivo značky ProPlan pro starší psy

Starší psi často trpí nejrůznějšími nemocemi a potížemi. Tyto problémy se odvíjejí z velké části podle rasy (například velká plemena mají potíže s klouby, naopak malí psi trpí respiračními a kvasinkovými potížemi), ale velký podíl na celkovém zdravotním stavu má strava.

Krmivo ProPlan obsahuje vyvážený obsah živin, které zlepšují reaktivitu mozku a psychiku psů. Také pomáhá udržovat správnou tělesnou hmotnost (samozřejmě nesmíte zapomínat na pravidelný pohyb a venčení, žádnému psovi nestačí třicet metrů čtverečných v bytě).

Kromě tohoto krmiva nabízí značka ProPlan také nejrůznější doplňky stravy, jako například dentální tyčinky, které udržují svaly a redukují tělesný tuk. Obsahují 23% bílkovin a pouze 6% tuku. Jsou vhodné pro redukci zubního kamene a eliminaci výskytu zubního kazu.

Zobrazit

Superprémiové krmivo ProPlan pro dospělé, seniory a štěňata Počet produktů: 22

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 22 položek

Follow us on Facebook