Plastové boxy pro hlodavce

Plastové boxy pro hlodavce jsou také dobrá varianta příbytku. Na rozdíl od klecí z nich nepadá ani při větší aktivitě podestýlka a neznečišťuje se tak okolí. Plastové boxy jsou vybaveny na horním víku dostatečnými průduchy, ale přesto jsou méně vzdušné než klasické klece. Plasty na boxech pro hlodavce jsou z materiálu, který se dobře udržuje. Ně...

Plastové boxy pro hlodavce jsou také dobrá varianta příbytku. Na rozdíl od klecí z nich nepadá ani při větší aktivitě podestýlka a neznečišťuje se tak okolí. Plastové boxy jsou vybaveny na horním víku dostatečnými průduchy, ale přesto jsou méně vzdušné než klasické klece. Plasty na boxech pro hlodavce jsou z materiálu, který se dobře udržuje. Některé se mohou dát rozpojit v půlce pro lepší manipulaci při čištění. Plastové boxy pro hlodavce menších rozměrů se dají použít i jako přepravka nebo přechodné ubytování. Plastové boxy pro hlodavce mohou být vybaveny průlezkami, tunely i ven z boxu, domečky a dalšími hračkami. Některé plastové boxy jsou velmi luxusním bydlením pro hlodavce a chované zvíře v nich bude jistě velmi spokojeno. Při nákupu plastového boxu pro hlodavce máme na výběr z mnoha rozměrových, barevných i konstrukčních variant.

Průhledná klec s vybavením

Průhledné klece pro hlodavce nám umožní sledovat život našeho zvířátka. Průhledné klece mohou být plastové. Mohou být několikapatrové, vybavené průlezkami, tunely, žebříky a dalšími interaktivními a zábavnými potřebami, které náš aktivní hlodavec ocení. Některé průlezy mohou sloužit hlodavcům jako domečky a můžeme tak pozorovat jejich spánek nebo odchov mláďat a jiné aktivity. I klasické klece mohou být vybaveny průhlednými a přípojnými průlezy nebo částmi. Klec bychom měli vybírat podle velikosti chovaného zvířete a dále je výběr spíš na našem vkusu. Klasickou výbavou klece by měly být misky, napáječka, popř. domeček.

Zobrazit

Plastové boxy pro hlodavce Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Follow us on Facebook