Vzduchovací motorky do zahradního jezírka

Do zahradních jezírek, kde žijí rybičky, které se pravidelně krmí jezerním krmivem, nebo rostliny, je občas třeba dodávat vzduch a vodu v nich dokysličovat. Mohou k tomu pomoci fontány, vodopády nebo vzduchovací motorky. Ty mohou mít podobu vzduchovacích kamenů, jaké známe z akvária. Mohou mít různé rozměry. Správným okysličením vody se navíc zb...

Do zahradních jezírek, kde žijí rybičky, které se pravidelně krmí jezerním krmivem, nebo rostliny, je občas třeba dodávat vzduch a vodu v nich dokysličovat. Mohou k tomu pomoci fontány, vodopády nebo vzduchovací motorky. Ty mohou mít podobu vzduchovacích kamenů, jaké známe z akvária. Mohou mít různé rozměry. Správným okysličením vody se navíc zbavíme řas, které nejsou pro jezírka vhodné. Vzduchovací motorky můžeme koupit v sadách s vlastním kompresorem, vzduchovacími kameny a dalším příslušenstvím pro udržení kvalitní provzdušněné vody.

Jezírkové kompresory

Jezírkové kompresory slouží k dokysličování zahradních jezírek. Kompresor vybíráme podle obsahu zahradního jezírka. Také je dobré přihlížet na spotřebu a jeho hlasitost provozu. Nejlepší jsou samozřejmě tiché kompresory s nízkou spotřebou, ale dostatečným výkonem. Dostatek kyslíku je třeba dodávat především do jezírek, ve kterých žijí rybičky a rostliny. Je potřebný také k ničení řas.

Zobrazit

Vzduchovací motorky do zahradního jezírka Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook