Podpora pohybového aparátu koní Phytovet

Výborným doplňkem na pohybový aparát je značka Phytovet. Působí na svalový systém, kosti a klouby. Výrazně zlepšuje pohyblivost koně. Výhodou tohoto preparátu je to, že je celý složený z bylinek. Dalším efektem přípravku Phytovet je zklidňující a uvolňující efekt. Značku Phytovet je vhodné používat při různých zánětech kopytní kůže, zmnožení kol...

Výborným doplňkem na pohybový aparát je značka Phytovet. Působí na svalový systém, kosti a klouby. Výrazně zlepšuje pohyblivost koně. Výhodou tohoto preparátu je to, že je celý složený z bylinek. Dalším efektem přípravku Phytovet je zklidňující a uvolňující efekt. Značku Phytovet je vhodné používat při různých zánětech kopytní kůže, zmnožení kolagenního vaziva či bolesti svalů. Navíc také zrychluje léčbu zánětu a napomáhá růstu svalové hmoty v oblasti postižení. Mimo jiné i Phytovet přispívá k celkové flexibilitě koně. Preparát navíc uvolňuje strnulost při zátěži.

Výživa kloubů Equistro

Značka Equistro se řadí do výživových doplňků kloubů. Prodává se buď v tekuté formě, nebo v podobě krmného doplňku. Doplněk Equistro v tekuté formě obsahuje navíc také zinek a methionin. Tyto složky výrazně zlepšují a pomáhají odstranit vady kopytní rohoviny. Krmný doplněk Equistro obsahuje navíc vitamín C a E, také selen a aminokyseliny. Všechny tyto složky se využívají především při vysoké zátěži a pro lepší ovladatelnost a kondici především sportovních koní. Na pohybový aparát je možné využít i jiné doplňky, např. značky Hyalchondro.

Zobrazit

Podpora pohybového aparátu koní Phytovet Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook