Přepravní klece pro činčily

Činčily jsou velmi aktivní zvířátka. Mnoho jejich majitelů si je bere sebou i na výlety či vícedenní pobyty. V těchto případech využijeme přepravní klec pro činčily, do které ji v době přepravy uložíme. I když si naše činčila užívá pouze domácí pohody, přepravní klec se nám bude určitě hodit. Činčila, stejně jako každé jiné zvíře, může onemocnět...

Činčily jsou velmi aktivní zvířátka. Mnoho jejich majitelů si je bere sebou i na výlety či vícedenní pobyty. V těchto případech využijeme přepravní klec pro činčily, do které ji v době přepravy uložíme. I když si naše činčila užívá pouze domácí pohody, přepravní klec se nám bude určitě hodit. Činčila, stejně jako každé jiné zvíře, může onemocnět a je nutné ji dopravit do veterinární ordinace. Stresované, nemocné nebo zvíře nenavyklé na přepravu nebo delší přenes, by mělo být za každé situace uloženo v přepravce. Zabrání se tak jeho zranění popř. útěku. Přepravky pro činčily mohou být v podobě menší klece, plastové nebo kartonové. Podle situace a délky cesty. Pobyt v přepravce by měl zvíře co nejméně stresovat.

Transportní klec pro křečky

Křečci nejsou zvířata, která si majitel většinou bere sebou na výlet. Jsou to nenáročná zvířátka, která s dostatkem krmiva a vody přečkají i pár dní bez péče majitele. Přesto občas může nastat situace, že potřebujeme křečka přepravit a to třeba k veterinárnímu lékaři. Transport by křečka neměl stresovat, proto i transportní klec by tomu měla být uzpůsobena. Křeček by v ní měl mít dostatek vzduchu, popř. domeček, do kterého se může schovat. Transportní klece pro křečka mohou být klasické klece, ale v menším jednoduchém provedení, mohou být plastové nebo třeba kartonové. Investice do transportní klece pro křečka je na zvážení, jak často budeme křečka přepravovat. Určitě se ale v případě nouze hodí mít po ruce přepravku, kterou můžeme rychle použít.

Zobrazit

Přepravní klece pro činčily Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Follow us on Facebook