Levné klece pro zakrslé králíky

Zakrslí králíci potřebují prostor vhodný pro jejich život. Klece musí být prostorné a králíci by měli mít i další občasný výběh. Mříže u králičí klece musí být dostatečně pevné a silné, aby se králík nemohl dostat z klece, popř. se o dráty zranit. Spodní díl je většinou z plastu a dá se lehce demontovat a vyčistit. Klece se tedy velmi dobře udrž...

Zakrslí králíci potřebují prostor vhodný pro jejich život. Klece musí být prostorné a králíci by měli mít i další občasný výběh. Mříže u králičí klece musí být dostatečně pevné a silné, aby se králík nemohl dostat z klece, popř. se o dráty zranit. Spodní díl je většinou z plastu a dá se lehce demontovat a vyčistit. Klece se tedy velmi dobře udržují, což je velká výhoda. Levné klece pro zakrslé králíky můžeme koupit ve slevě internetového nebo běžného obchodu, popř. ve výprodeji. Levnou klecí ušetříme velkou část výdajů za výbavu pro zakrslé králíky. Ke kleci je potřeba dokoupit i příslušenství, jako misky, napáječky, domečky, popř. další interaktivní hračky nebo prolézačky.

Klec pro morče výprodej

Klece pro morčata by měly být větších rozměrů, aby se v ní mohlo morče dostatečně pohybovat. Klece pro morčata jsou z pevných materiálů – mříže jsou dostatečně široké. Spodní díl klece je plastový, lze jej dobře odpojit od klece a vyčistit, což je velmi praktické. Klece pro morčata mohou být v prodeji samostatně nebo vybavená. Výbavou jsou misky, napáječky, domečky popř. interaktivní průlezky nebo hračky. Klece pro morčata lze koupit v internetových obchodech i v kamenných prodejnách. Klece pro morčata jsou často ve slevových akcích, popř. ve výprodeji. Výprodeje jsou v obchodech z důvodu naskladnění nového zboží nebo doprodejů. Klece pro morče ve výprodeji můžeme koupit za velmi příznivou cenu.

Zobrazit

Levné klece pro zakrslé králíky Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Follow us on Facebook