Krmivo pro velké papoušky

Krmivo pro velké papoušky by mělo být složeno především ze slunečnice a sušeného ovoce. Jsou to složky potravy, které jsou papoušky velmi dobře přijímány a velmi oblíbeny. Krmivo může být klasicky sypané nebo ve formě pelet, které jsou za studena lisované. Vyvážené krmivo už nemusíme nijak dál doplňovat. Papoušci díky kvalitnímu krmivu prospívaj...

Krmivo pro velké papoušky by mělo být složeno především ze slunečnice a sušeného ovoce. Jsou to složky potravy, které jsou papoušky velmi dobře přijímány a velmi oblíbeny. Krmivo může být klasicky sypané nebo ve formě pelet, které jsou za studena lisované. Vyvážené krmivo už nemusíme nijak dál doplňovat. Papoušci díky kvalitnímu krmivu prospívají a jsou hezky zbarvení. Krmivo pro velké papoušky je často doplněno jódem, může být dochuceno medem. Krmiva pro papoušky obsahují i ořechy, různá semena a obiloviny nebo sušený hmyz či chilli. Krmiva pro velké papoušky mohou být rozdělena na jejich další druhy – např. krmivo pro africké papoušky, amazoňany nebo australské papoušky.

Krmiva pro ptáky

Krmivo pro ptáky by mělo být kvalitní, vyvážené a zakoupeno přímo pro námi chovaný druh. Jiné potřeby na hlavní složky potravy má andulka – proso, a jiné např. velcí papoušci. Ti se živí převážně sušeným ovocem, slunečnicí a dalšími semínky a obilovinami. V jejich krmivu můžeme najít i sušený hmyz nebo dokonce chilli. Krmiva pro ptáky by měla obsahovat všechny minerály a vitaminy, které v případě potřeby můžeme dodávat i pomocí vitaminových nebo minerálních doplňků stravy. Krmivo ptákům můžeme sypat klasicky do misky nebo jim dávat tyčinky k ozobání a zábavě. 

Zobrazit

Krmivo pro velké papoušky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook