Kolotoč pro křečka, prolézačky pro hlodavce

Aby křeček byl vitální, veselý a stále při síle, je dobré mu koupit kolotoč. Kolotoče pro křečky jsou vyráběny v různých barevných variantách a velikostech. Dále jsou vyráběny buď z kovu nebo plastu. Ceny jsou různé. Další vychytávkou pro zábavu jsou prolézačky pro hlodavce. V prolézačkách je veliký výběr – tunely, domečky, prolézačky, houpačky ...

Aby křeček byl vitální, veselý a stále při síle, je dobré mu koupit kolotoč. Kolotoče pro křečky jsou vyráběny v různých barevných variantách a velikostech. Dále jsou vyráběny buď z kovu nebo plastu. Ceny jsou různé. Další vychytávkou pro zábavu jsou prolézačky pro hlodavce. V prolézačkách je veliký výběr – tunely, domečky, prolézačky, houpačky a mnoho dalších. 

Koule pro křečky

Rádi byste pustili vašeho křečka po bytě, ale bojíte se, že se mu něco stane nebo něco provede? Tak vyzkoušejte koule pro křečky. Do této koule vašeho křečka zavřete a nemusíte se bát, že se mu něco stane. Koule má dýchací otvory. Tyto koule jsou prodávány v různých barevných variantách. Koule pro křečky jsou samozřejmě průhledné, takže na vašeho domácího mazlíčka vždy uvidíte.

Zobrazit

Kolotoč pro křečka, prolézačky pro hlodavce Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Follow us on Facebook