Levné psí pelíšky

Sháníte levný psí pelíšek? Pak jistě neodmítnete molitanový pelíšek. Molitanový pelíšek je pro psa velice pohodlný, jelikož obsahuje měkkou výplň. Pejsci menšího vzrůstu jistě ocení tzv. Iglú. Levné psí pelíšky, jako jsou molitanové, mají různé barevné varianty (od decentních barev po křiklavější barvy) a také velikosti. Kvalitní molitanové pelí...

Sháníte levný psí pelíšek? Pak jistě neodmítnete molitanový pelíšek. Molitanový pelíšek je pro psa velice pohodlný, jelikož obsahuje měkkou výplň. Pejsci menšího vzrůstu jistě ocení tzv. Iglú. Levné psí pelíšky, jako jsou molitanové, mají různé barevné varianty (od decentních barev po křiklavější barvy) a také velikosti. Kvalitní molitanové pelíšky jsou značky FANTASY a POHODA.

Pelechy pro psy levně

Levnou variantou pro psy jsou také plastové pelíšky pro psy. Tyto pelíšky jsou velice odolné vůči mechanickým poškozením (poškrábání či prasknutí). I tyto plastové pelíšky jsou vyráběny v různých barevných a velikostních variantách. Do pelíšků je možné zakoupit levně polštář či deku.

Zobrazit

Levné psí pelíšky Počet produktů: 35

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 35 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 35 položek

Follow us on Facebook