Vitaminové doplňky pro psy

Vitaminové doplňky pro psy mají různé funkce. Mohou podporovat kvalitu srsti, mohou podporovat správnou funkci pohybového systému, mohou mít vliv na mozkovou činnost psa. Speciální přípravky podporují trávení, mohou mít preventivní účinky pro ledviny, játra, močové ústrojí. Vitaminy můžeme psům podávat i na podporu správného vývoje, zvláště u ml...

Vitaminové doplňky pro psy mají různé funkce. Mohou podporovat kvalitu srsti, mohou podporovat správnou funkci pohybového systému, mohou mít vliv na mozkovou činnost psa. Speciální přípravky podporují trávení, mohou mít preventivní účinky pro ledviny, játra, močové ústrojí. Vitaminy můžeme psům podávat i na podporu správného vývoje, zvláště u mladých psů a naopak jsou i vitaminy určené speciálně pro psí seniory. Vitaminy můžeme psům podávat v různých formách. Nejlépe přijatelné jsou pro psy většinou sirupy nebo různé oleje, které jednoduše nalijeme do krmné dávky. Dalšími formami jsou tabletky, kapsle nebo prášek. Mohou být ochucené a dají se psům podávat ve formě pamlsků.

Vitaminy pro staré psy

Stárnoucí nebo starší psi si zaslouží dožít a prožít zbytek života co nejkvalitněji. Zkvalitnit jim ho můžeme doplněním vitaminů a minerálů. Psí seniory nejvíce dokáže potrápit špatná hybnost. Doporučuje se tedy podávat kloubní výživu nebo komplexní vitaminové směsi pro psy, které obsahují celý komplex vitaminů, esenciální mastné kyseliny, stopové prvky a další látky, které omezují projevy stárnutí. Vitaminy pro staré psy mohou podporovat zažívání a trávení, mohou zvyšovat obranyschopnost i kvalitu kůže a srsti. Vitaminy mohou podporovat ledviny, játra nebo ochraňovat ústní dutinu.

Komplexní vitaminy pro psa

Komplexní vitaminy pro psy jsou vitaminové směsi, používající se jako prevence a doplněk stravy. Komplexní vitaminy se nezaměřují na konkrétní podporu. Komplexními vitaminy můžeme doplňovat vitaminy a minerály při krmení masem nebo je přidávat do granulované krmné dávky jako doplněk výživy. Komplexní vitaminové směsi chrání zároveň srst, klouby, podporují zažívání, chrání zuby psa a mají většinou i antioxidační účinky. Dají se psovi podávat ve formě tabletek nebo prášku.

Zobrazit

Vitaminové doplňky pro psy Počet produktů: 25

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 25 položek

Follow us on Facebook