Vyvážené německé granule Bosch pro kočičí miláčky

Granule Bosch jsou vyráběny v Německu. Jsou to velmi kvalitní granule pro kočky, které neobsahují žádná umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Krmné směsi obsahují spoustu drůbežího masa a správný poměr vitamínů, živin a vlákniny. Krmiva značky Bosch nabízí to nejlepší pro Vaše kočičí miláčky. Granule se vyrábí v několika druzích, speciál...

Granule Bosch jsou vyráběny v Německu. Jsou to velmi kvalitní granule pro kočky, které neobsahují žádná umělá barviva, aromata ani konzervační látky. Krmné směsi obsahují spoustu drůbežího masa a správný poměr vitamínů, živin a vlákniny. Krmiva značky Bosch nabízí to nejlepší pro Vaše kočičí miláčky. Granule se vyrábí v několika druzích, speciálně dle potřeb každé kočky.

Bosch Cat Sanabelle Sensitiv

Granule Sanabelle Sensitive je speciální krmivo pro kočky s citlivým trávením. Tyto granule ocení i vybíravé kočky, které krmivo odmítají nebo jí nepravidelně. Krmivo Sanabelle Sensitive je také vhodné pro dlouhosrsté kočky. Dlouhosrsté kočky mají problémy s tvorbou chomáčků chlupů v žaludku. Granule obsahují speciální látky, které umožňují bezproblémový průchod vzniklých chomáčků střevem.

Bosch Cat Sanabelle Urinary

Bosch Cat Sanabelle Urinary jsou granule pro dospělé kočky, které mají citlivé močové ústrojí. Granule kočkám nejen prospívají, ale zároveň skvěle chutnají a jsou snadno stravitelné. Suché krmivo Bosch Cat Sanabelle Urinary obsahuje nízký obsah bílkovin a minerálních látek, což snižuje produkci moči a tím i zatížení ledvin a močových cest.

Bosch Cat Sanabelle Hair Skin

V krmivu koček by neměly chybět látky na podporu kvality jejich kůže a srsti. Bosch Cat Sanabelle Hair & Skin jsou speciálně vytvořeny tak, aby byla srst kočky elegantní, hebká a lesklá. Vysoký podíl kvalitních olejů a tuků zaručuje zdravou kůži a krásnou srst.

Bosch Cat Sanabelle Light

Bosch Cat Sanabelle Light jsou kompletní granule pro kočky, které trpí nadváhou a jsou vhodné také pro kastrované kočky. Granule jsou vhodné pro kontrolu a regulaci váhy. Krmivo obsahuje vysoký obsah vlákniny a čerstvou drůbež. Díky vysokému obsahu vlákniny má kočka rychleji pocit sytosti.

Bosch Cat Sanabelle Adult No Grain

Krmivo je vhodné pro citlivé kočky, které trpí potravinovými alergiemi. Bosch Cat Sanabelle Adult No Grain snižuje rizika potravních alergií a usnadňuje trávení přijaté potravy. Krmivo neobsahuje umělé barviva, dochucovadla a sóju. Granule mají vysoký podíl živočišného proteinu a podporují močové cesty a ledviny, aby se v těle kočky neukládaly škodlivé látky.

Bosch Cat Sanabelle Dental

Krmivo je vhodné pro kočky, které mají problémy s udržováním hygieny chrupu. Granule působí díky svému povrchu a velikosti jako zubní kartáček.

Zobrazit

Vyvážené německé granule Bosch pro kočičí miláčky Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Follow us on Facebook