Vitamíny a minerály pro koně

Vitamíny a minerály pro koně slouží k udržení dlouhodobého zdraví koně. Měly by být obsaženy v každé stravě zvířete. Vitamíny totiž zlepšují srst, kůži a také kožní deriváty. Také záleží na tom, jaké máte nároky na vašeho koně (zda je to kůň sportovní či hobby). Každý kůň však potřebuje dostatek různých minerálů, jako je vápník, fosfor, sodík, d...

Vitamíny a minerály pro koně slouží k udržení dlouhodobého zdraví koně. Měly by být obsaženy v každé stravě zvířete. Vitamíny totiž zlepšují srst, kůži a také kožní deriváty. Také záleží na tom, jaké máte nároky na vašeho koně (zda je to kůň sportovní či hobby). Každý kůň však potřebuje dostatek různých minerálů, jako je vápník, fosfor, sodík, draslík, mangan, jód, sůl, hořčík, měď či železo. Hojně využívanou značkou vitamínů pro koně je Nutri Horse a Equistro. Dalšími dost používanými značkami je Biosaxon, Plerasan, Pulmoran Horse, Nervinae Horse, Alavis či Farnam.

Vitamínové doplňky pro koně

Vitamínové doplňky doplňují důležité vitamíny, jako je vitamín A, B1, B2, B6, D a E. Některé vitamínové doplňky jsou vodorozpustné a některá krmiva již obsahují vitamínové doplňky. Vitamínový doplněk, jako je například Nutri Horse, je vhodný na podporu pohybového aparátu. To samé platí i o značce Farnam, která je vhodná na klouby. Podporu pohybového aparátu zajišťuje i značka PhytovetJestliže uvažujete nad koupí některého z vitamínů pro koně, je dobré se nejdříve poradit s veterinářem, který Vám doporučí ten správný vitamín. Veterinář pak doporučí i vhodnou denní dávku.

Zobrazit

Vitamíny a minerály pro koně Počet produktů: 14

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek

Follow us on Facebook