Nejlepší krmiva pro ptactvo

Nejlepší krmivo pro ptactvo je to, které je maximálně vyvážené a kompletní. Mělo by obsahovat vše, co ptáci potřebují. Jelikož doma chovaní ptáci mají různé potřeby na krmení, měli bychom i krmivo kupovat podle jejich druhu. Jiné požadavky na krmivo má papoušek a jiné kanárek. Ke krmení můžeme podle potřeby dodávat i minerály. Ptákům také můžeme...

Nejlepší krmivo pro ptactvo je to, které je maximálně vyvážené a kompletní. Mělo by obsahovat vše, co ptáci potřebují. Jelikož doma chovaní ptáci mají různé potřeby na krmení, měli bychom i krmivo kupovat podle jejich druhu. Jiné požadavky na krmivo má papoušek a jiné kanárek. Ke krmení můžeme podle potřeby dodávat i minerály. Ptákům také můžeme zpestřovat jídelníček a zábavu např. tyčinkami krmiva na zobání. Přidávat do krmiva můžeme i nějaké vitaminy a minerály.

Kvalitní krmivo pro andulky

Kvalitní krmivo pro andulky musí obsahovat všechny složky vyváženě. Největší položku v krmivu andulek tvoří proso. Krmivo může být zalisované v tyčinkách na ozobávání, může být dochuceno např. medem. Krmivo pro andulky může být doplněno jódem a může obsahovat bobulky na podporu mluvení nebo vybarvení. Směsi pro andulky mohou být rozděleny i na směsi pro mladé andulky a ty dospělé.

Zobrazit

Nejlepší krmiva pro ptactvo Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Follow us on Facebook