Toaleta pro hlodavce

Toaleta pro hlodavce je výbornou pomůckou do klece zejména pro morčata a křečky. Toalety pro hlodavce jsou prodávány především v plastové podobě například do rohu klece. Výhodou těchto toalet je snadné vyndání a vyčištění. Pak je dobré zakoupit vhodnou podestýlku, například dřevěné bezprašné hobliny. WC pro hlodavce není drahé – od pár korun do ...

Toaleta pro hlodavce je výbornou pomůckou do klece zejména pro morčata a křečky. Toalety pro hlodavce jsou prodávány především v plastové podobě například do rohu klece. Výhodou těchto toalet je snadné vyndání a vyčištění. Pak je dobré zakoupit vhodnou podestýlku, například dřevěné bezprašné hobliny. WC pro hlodavce není drahé – od pár korun do 200 korun. Plastové toalety jsou vyráběny v různých velikostech pro různé hlodavce, např. i pro činčily.

Koupelna pro činčily

Pro správnou hygienu by neměla v žádné kleci u činčily chybět koupelna. Tzv. koupelna pro činčily je vyráběna z plastu v různých barevných provedeních. Tyto koupelny jsou specifické tím, že mají vyvýšený okraj. Pořízení takové koupelny není nákladné – cena se pohybuje od 200 do 300 Kč.

Zobrazit

Toaleta pro hlodavce Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook