Technika

Vybírejte z široké nabídky akvariní techniky, pro poradenství a více informací o nabízených výrobcích nás můžete kontaktovat na ceskyzverimex@seznam.cz

Technika Počet produktů: 434

Podkategorie

 • Filtry

  Kvalitní fitrace je nedílnou součástí každého akvária. Veškeré námi nabízené fitrace nejsou náročné na údržbu ani na čištění. NÁŠ TIP: Při výběru volte raději silnější filtraci(na filtraci se nevyplatí šetřit). Odměnou Vám bude křišťálově čistá nádrž a hlavně spokojené ryby.

 • Čerpadla

  Akvarijní čerpadla slouží k přečerpávání vody (např. k čištění přes molitan apod.) .Dalším použitím mohou být pokojové vodní fontány a jako sací čerpadla při vyprazdňování akvárií.

 • Kompresory

  Kompresory, nebo-li vzduchovací motorky slouží jako zdroj vzduchu pro vnitřní filtry, vzduchovací kameny, akvarijní dekorace a jiné příslušenství, které vzduch potřebují. NÁŠ TIP: Pokud hledáte výkoný a hlavně tíchý vzduchovací motorek, volte kompresory značky TETRA.

 • Topítka

  Veškerá námi nabízená akvarijní topítka jsou vybavena termostatem, který zajišťuje optimální teplotu v mořských a sladkovodních akváriích. Teplotu stačí nastavit jednou a více se již nemusíte starat. Rovnoměrné, spolehlivé rozvedení tepla je základem optimálního klimatu v akváriu. NÁŠ TIP: Nevíte jak výkoné topítko zvolit? pro akvária která jsou v běžné pokojové teplotě platí nepsané pravidlo: 1W = 1,5 l. (tj. 50 W topítko je vhodné pro akvárium 50 - 75 l)

 • UV sterilizéry

  Díky UV sterilizátoru můžete zapomenout na nemoci a řasy ve svém akváriu. Záření hubí všechny bakterie, které jsou původci chorob akvarijních ryb. Pokud správně používáte UV sterilizér máte jistotu, že Vaše rybky budou zdravé a voda v akváriu průzračná a bez řas.

 • Reverzní osmosy

  Osmosa je zařízení, které odstraní nejen tvrdost vody, ale i látky, které akváriu mohou škodit a nebo podporují růst řas.( např.dusičnany, fosfáty, chlór, těžké kovy, pesticidy, herbicidy a.j.) Výsledkem je velmi měkká, čistá voda pro všechny sladkovodní a mořská akvária. Přitom je zcela nezávislá od často nevhodné kvality vody z vodovodu.

 • CO 2 Hnojící systémy

  CO 2 hnojení - Uhličité látky jsou důležité pro kvalitní růst akvarijních rostlin. Pečují o udržení biologické rovnováhy, zatímco se během fotosyntézy z rostlin vylučuje kyslík a kromě toho rozkládají škodlivé sloučeniny dusíku. Mimo to poskytují bujnost a zdraví vodním rostlinám a činí akvárium celkově atraktivnější.

 • Úprava vody

  V této kategoii naleznte techniku, vhodnou zejména k mořským akváriím.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 434 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 434 položek

Follow us on Facebook