Vysoce stravitelné kočičí krmivo MEOWING HEADS

Na trhu existuje velké množství druhů krmiv pro kočky. Je potřeba být při výběru velmi pozorní, abyste vybrali pro Vaše miláčky to nejlepší. Speciální druhy krmiv se vyrábí pro dospělé kočky, pro koťata, pro kočky březí, pro starší kočky, pro kočky kastrované… Každá kočka potřebuje jiný přísun živin. Je tedy nutné vybrat vždy takové krmivo, kter...

Na trhu existuje velké množství druhů krmiv pro kočky. Je potřeba být při výběru velmi pozorní, abyste vybrali pro Vaše miláčky to nejlepší. Speciální druhy krmiv se vyrábí pro dospělé kočky, pro koťata, pro kočky březí, pro starší kočky, pro kočky kastrované… Každá kočka potřebuje jiný přísun živin. Je tedy nutné vybrat vždy takové krmivo, které přesně odpovídá Vaší kočce. Například koťata potřebují živiny, které podporují zdravý vývoj, naopak starší kočky potřebují podporovat svaly, dodávat energii. Záleží také na tom, zda kočka žije uvnitř domu/bytu, nebo se pohybuje venku.

Kočičí granule

Krmiva jsou vyráběna v různých příchutích, z různých druhů masa. Vybere si každý mlsný kočičí jazýček.  Na výběr je také široké spektrum suchých a mokrých krmiv. Díky kombinaci suchých a mokrých krmiv zajistíte kočce přísun všech důležitých živin a zároveň uspokojíte jejich chuťové buňky. Dopřejte Vaší kočce tu nejvyšší kvalitu. Vaše kočka Vám za to bude vděčná!

Krmivo MEOWING HEADS

Superprémiové krmivo pro kočky MEOWINGS HEADS je složeno ze surovin nejvyšší kvality a chutná všem typům koček. Maso pochází z volného chovu a krmiva neobsahují žádná dochucovadla, barviva ani konzervanty. Krmiva MEOWINGS HEADS z Velké Británie jsou oceněna titulem Pet Supplier a PATS Award 2010/2011.

Kočka je velmi vybíravý tvor, co se týče jídla. Je potřeba vybírat kočkám tu nejkvalitnější stravu, která je bohatá na živiny a další potřebné látky. Granule MEOWING HEADS jsou složeny pouze z kvalitních surovin.

Granule obsahují 70% masa, ryb a vajec. Tyto suroviny jsou pro kočku výborně stravitelné. Vejce představuje nejsnáze stravitelný zdroj proteinů. Všechny proteiny v krmivech jsou zásadně živočišného původu. Granule MEOWING HEADS jsou dostupné v baleních po 250 g, 2 kg a 6 kg. 

Zobrazit

Vysoce stravitelné kočičí krmivo MEOWING HEADS V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook